Завдяки автоматичному контролю при реєстрації акцизних накладних за три тижні вересня нові ліцензії отримали понад 750 суб’єктів господарювання

28.10.2021 09:20 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.
Для здійснення автоматичного контролю за наявністю зареєстрованих в Єдиному реєстрі витратомірів та рівнемірів-лічильників та наявністю ліцензій з 8 вересня 2021 року посилено контроль при реєстрації в ЄРАН акцизної накладної. Так, встановлено перевірку на:
наявність права на здійснення діяльності з пальним на підставі відповідної ліцензії у осіб (продавців та покупців);
наявність достатнього об’єму зареєстрованих резервуарів – під час отримання пального на акцизний склад, на який відвантажується пальне;
наявність встановленого витратоміра-лічильника на акцизному складі, з якого реалізується пальне та на який відвантажується пальне;
відповідність загальної ємності акцизного складу пересувного до обсягів пального, які відвантажуються на такий пересувний акцизний склад.
За результатами аналізу впливу встановлення автоматичних запобіжників реєстрації акцизних накладних у результаті відсутності у суб’єктів господарювання відповідних видів ліцензій та недостатньої кількості об’єктів резервуарів для прийняття відповідних обсягів пального виявлено низку факторів, що можуть свідчити про їх позитивний вплив на легалізацію схем проходження пального. Так, зокрема, за період з 08.09.2021 року по 29.09.2021 року:
86 суб’єктів господарювання подали 179 довідок про розпорядника акцизного складу пального, акцизний склад, розташовані на ньому резервуари пального, витратоміри та рівнеміри, з них 56 суб’єктів господарювання, якими зареєстровано акцизні склади з 19.06.2019 по 27.08.2021;
259 суб’єктів господарювання подали 1633 коригуючих довідки;
751 суб’єкт господарювання отримав нові ліцензії (16 – на зберігання пального; 539 – на зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки); 43 – на оптову торгівлю пальним, за відсутності місць оптової торгівлі; 12 – на оптову торгівлю пальним, за наявності місць оптової торгівлі та 141 – на роздрібну торгівлю пальним).
Інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням
https://tax.gov.ua/novini/515778.html
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

13:45 - У травні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на п’ять компаній
13:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в травні 2026 року
12:35 - Прохід ключовою морською артерією планети суттєво подорожчає
12:30 - Генеративний ШІ: впроваджують майже всі, заробляють одиниці
12:27 - "Долар по 45" став реальністю: банки оновили історичний курс
12:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:13 - За допомогою сервісу «Е-повідомлення» платники мають можливість оперативно отримати інформацію про помилкову сплату платежів
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:09 - Суб’єкт господарювання є одночасно платником земельного податку та орендної плати: чи можна в одній податковій декларації з плати за землю визначити податкові зобов’язання щодо податку та орендної плати?
12:08 - Як в податковій декларації з туристичного збору декларується сума податкового зобов’язання при сплаті збору готівкою?
12:05 - Інтерв’ю стосовно права громадян на податкову знижку
12:02 - Неповнолітня особа віком від 14 до 18 років має РНОКПП та КЕП: чи можна самостійно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:01 - Які рентні платежі необхідно сплачувати за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?
12:01 - Bolt після смертельної ДТП у Києві блокуватиме водіїв за небезпечну їзду
12:00 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО сума доходу фізичної особи, яка нарахована на її користь під час виконання суспільно корисних робіт згідно з постановою суду?
11:58 - До уваги платників, які сплачують внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
11:57 - Щодо бази нарахування єдиного внеску
11:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:54 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету із застосуванням ключа з «Хмарного сховища»?
11:52 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується єдиний податок ФОПом (крім е-резидента)?
11:50 - До уваги контролюючих осіб!
11:49 - Чи застосовують суб’єкти господарювання РРО та/або ПРРО при роздрібній торгівлі на ринках, ярмарках?
11:46 - Як правильно сплатити податки через застосунок банку або касу банку
11:45 - "Нафтогаз" вперше забронював СПГ-потужності в Європі
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровської області юридичні особи спрямували майже 361,6 млн грн податку на нерухоме майно
11:37 - Від платників акцизного податку за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали понад 236,4 млн гривень
11:36 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 2,7 млрд гривень
11:34 - Результати роботи ЦОПів Дніпропетровщини: платниками податків з початку року отримано понад 159,6 тисяч адміністративних послуг
11:34 - Рада підтримала збільшення видатків на оборону в бюджеті-2026


Більше новин