Влада забезпечила безперервне постачання газу в бюджетні установи, — Денис Шмигаль

27.10.2021 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд спільно з РНБО напрацювали рішення та механізми, які дозволять забезпечити безперервне постачання газу в бюджетні установи за належними цінами, зокрема це стосується шкіл, садочків та лікарень.
Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час робочої поїздки в Донецьку область 27 жовтня. «Постачання газу буде безперервним, навіть якщо якась приватна компанія відмовляється постачати, держава забезпечить постачання.
Газу в підземних сховищах достатньо.
Ми спокійно пройдемо цей опалювальний сезон», — наголосив очільник Уряду та додав про важливість вчасної подачі тепла з боку місцевої влади. Також Прем’єр-міністр зазначив, що в межах опалювального сезону субсидії отримають всі, хто їх потребує.
Задля цього Верховною Радою спільно з Урядом було ухвалене рішення про додаткове виділення 12 мільярдів гривень на субсидії. Також очільник Уряду наголосив на важливості впровадження енергоефективних заходів.
Денис Шмигаль зазначив, що житловий фонд та бюджетні установи мають бути модернізовані, аби мінімізувати втрати тепла в мережах. За словами Прем’єр-міністра України, держава стимулюватиме відповідні заходи через Фонд енергоефективності, на який наступного року передбачено 2,6 млрд грн.
Окрім того, наступного року держава отримає міжнародну допомогу в розмірі 300 млн євро на реалізацію проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».
Проект допоможе скоротити енергоспоживання у близько тисячі громадських будівель, зокрема, дитячих садках, лікарнях та школах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - На пункті пропуску "Ужгород – Вишнє-Нємецьке" запрацював пішохідний перехід
16:46 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 15 січня
16:35 - Сто мільйонів євро на кредитування МСП: ПриватБанк та ЄІБ підписали угоду
16:30 - ARX та ARX Life у 2025 році: +32% премій, понад 2,1 млрд грн виплат і рекордний ріст
16:15 - У "Нафтогазі" спростували інформацію про введення графіків газопостачання на Хмельниччині
16:09 - Служба зовнішньої розвідки московія зайнялася поставками пива в обхід санкцій
15:55 - Кличко: Ситуація в Києві дуже складна, подібного масштабу – вперше за 4 роки війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.01.2026
15:27 - Рада призначила нового керівника Фонду державного майна
15:25 - Свириденко повідомила, коли у Києві покращать графіки відключення світла
15:15 - Перші обіцянки: чим займатиметься Шмигаль на посаді міністра енергетики
15:09 - НКЦПФР оптимізувала комітети і оновила їхню структуру
15:05 - Шмигаль: Харків готувався до зими, Київ - не підготовлений зовсім
15:04 - Уряд запускає систему онлайн-моніторингу азартних ігор
15:00 - Прощавай "квартирна черга"
14:50 - В частині Київщини скасували екстрені відключення та повернулись до графіків
14:20 - Шахрайська схема: в "Ощадбанку" попередили про фейкову розсилку від нібито їхнього імені
14:16 - Рада з другої спроби призначила Шмигаля міністром енергетики
14:06 - Торгівля Китаю з Росією впала вперше за п'ять років
14:00 - Олексій Соболев: Політика розвитку виробників «Зроблено в Україні» передбачає реіндустріалізацію країни
14:00 - Єврокомісія пропонує Україні новий фінансовий інструмент
13:59 - Ключові рішення НКЦПФР 14.01.2026
13:37 - У Києві через негоду скасували продуктові ярмарки
13:25 - "Місія 077": Київстар та абоненти допомагають забезпечувати зв'язок для війська
13:25 - Екстрені тривають: яка зараз ситуація зі світлом у Києві
13:12 - ФДМУ розповів, скільки у 2025 році приніс продаж санкційних активів
13:05 - На Запорізькій АЕС росіяни розмістили військову техніку поруч з ядерними реакторами
12:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПРОМИСЛОВІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ» (Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137)
12:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП ТАРГОНСЬКА А.К. (Житомирська обл., Коростенський р-н, с-ще Лугини, вул. Грушевського Михайла, буд. 58в)
12:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ФЕНІКС-АГРО-ЛЮБАР" (Житомирська обл., Житомирський р-н., с. Провалівка, вул. Сонячна, 3 Б)


Більше новин