Роман Лещенко: Сьогодні Мінагрополітики вдосконалює практику й законодавство на ринку землі

27.10.2021 16:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Теперішній темп розвитку земельної реформи дозволяє якісно вдосконалити практику й законодавство, щоб мінімізувати всі ризики. Про це Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко розповів у ході круглого столу щодо 100 днів роботи ринку землі. «Ринок землі відбувся в історичному та фактичному розрізі.
Це надскладна, структурна реформа, яку українці чекали 30 років.
Наразі він працює, довіра до нього зростає.
Система моніторингу в режимі реального часу показує обсяги транзакцій, які відбуваються.
Громадяни України вільно користуються своїм правом володіння, користування, розпорядження землею», – розповів Міністр. За його словами, Мінагрополітики в питанні земельної реформи рухається поетапно: його основна мета – підтвердити нові можливості, які дає ринок землі. А для того, щоб цими можливостями громадяни могли користуватися в повній мірі і як належить, на базі Міністерства організовано Земельний штаб.
Як розповів Роман Лещенко, це платформа для комунікацій Мінагрополітики, Фонду держмайна, Нотаріальної палати, Держгеокадастру, інших центральних органів виконавчої влади з гравцями ринку, аби оперативно відпрацьовувати всі законодавчі й практичні труднощі, які виникають в учасників ринку. Роман Лещенко пояснив, що нинішні темпи розвитку земельної реформи зумовлені її консервативною редакцією та значною кількістю обмежень, адже в суспільства перед стартом ринку землі було багато фобій, страхів, маніпуляцій. «Ми в цьому форматі прийняли командою рішення, що рухаємося етапно, з відповідними обмеженнями.
Динаміка, яку ми маємо сьогодні,– більше 30 тис.
угод, понад 80 тис.
га транзакцій – є фактом того, що процес рухається у позитивній динаміці», – переконаний він.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 квітня: корупція в "Укрзалізниці"
20:50 - Італія погіршить прогноз зростання ВВП через високі ціни на енергоресурси
20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:30 - Гуманітарне розмінування: розпочався прийом заявок від аграріїв в межах оновленої програми
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
18:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП ПрАТ "ОБОЛОНЬ" "КРАСИЛІВСЬКЕ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Красилів, вул. Будівельна, будинок 3)
18:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Закарпатська область, Ужгородський район, Сюртівська територіальна громада, село Часлівці, вулиця Ратівська, 7)
18:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл. Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Духновича, будинок 60)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НЖК» (Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Прилуцька, 2)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 160)
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БІВІТ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, с. Гряда, вул. Шевченка, 48)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Кашперівка, вул. Київська, 97)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Березна, вул. Академіка Комара, 1)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОЛИНСЬКИЙ НДЕКЦ МВС (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 43)
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ Грандтермінал (Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул.Яремчука Назарія, будинок 2)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТД «Гранат Плюс» (Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Чорноострівська територіальна громада, комплекс будівель та споруд №8)
17:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Івано-Франківська область, Калуський район, Долинська територіальна громада, село Княжолука, вулиця Ровенька, 8)
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:30 - Бізнес зможе заощаджувати понад 1,5 млрд грн щороку: Верховна Рада ухвалила закон про реформу державного нагляду
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
17:10 - В OLX розповіли, що думають про оподаткування цифрових платформ
17:00 - Як блокчейн "перепрошиває" фондовий ринок
17:00 - Посадовців "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті 4,4 мільйона під час закупівлі комплектуючих
16:45 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання корів


Більше новин