За результатами фактичних перевірок АЗС , проведених податківцями Дніпропетровщини до бюджету надійшло майже 3 млн грн

27.10.2021 16:01 | Fin.Org.Ua

Одним із пріоритетних напрямків роботи Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) є протидія нелегальному ринку обігу паливо-мастильних матріалів (далі – ПММ).
Податкова служба Дніпропетровщини на постійній основі здійснює аналіз інформації, наявної в інформаційних базах ДПС, щодо господарської діяльності суб’єктів господарювання, пов’язаної з роздрібною торгівлею пального.
Облік залишків пального на акцизних складах та джерел походження товару, який реалізується – на особливому контролі.
Фахівцями управління податкового аудиту ГУ ДПС проведено 7 фактичних перевірок АЗС одного із суб’єктів господарювання, за результатами яких встановлені порушення.
Так, діяльність субʼєкта господарювання, який перевірявся, проводилась з несвоєчасно зареєстрованими рівномірами-лічильниками та витратомірами-лічильниками. Також, платником не передавалась щоденна звітність рівномірів-лічильників.
Крім того, за результатами співставлення зареєстрованих акцизних накладних із даними рівномірів-лічильників встановлено факт нестачі ПММ, що в свою чергу свідчить про реалізацію палива без застосування реєстраторів розрахункових операцій.
До субʼєкта господарювання застосовано штрафні (фінансові) санкції на загальну суму 2,9 млн грн, які сплачені до бюджету України в повному обсязі.
Звертаємо увагу, що у разі встановлення випадків реалізації пального на АЗС (АГЗС) з порушенням вимог законодавства України, просимо термново інформувати Головне управління ДПС у Дніпропетровській області для вжиття контрольно-перевірочних заходів.
Для детального та якісного розгляду наданих звернень просимо за можливості зазначати: адресу господарського об’єкту, назву суб’єкта господарювання, надавати підтверджуючі документи (за наявності) або будь-яку іншу інформацію, яка може бути використана при проведенні контрольно-перевірочних заходів.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

14:00 - YouControl дослідив, який бізнес має родина Тимошенко
13:59 - Україна скоротила імпорт електроенергії у 2025 році
13:55 - Уряд спростив продаж санкційного майна московія: що змінилось та які активи продаватимуть
13:35 - Кредити під держгарантії: за рік бізнес отримав 35,4 мільярда гривень
13:06 - Нацбанк вперше назвав значимі фінансові компанії: список
12:55 - В Україні запустили проєкт із електронного працевлаштування в системі "Обрій"
12:53 - На підконтрольній "Придністров’ю" електростанції сталась друга за два дні аварія
12:30 - Як працювати з репутацією у 2026 році
12:23 - Ціни на нафту відреагували на нові погрози Трампа Ірану
12:10 - Малайзія розблокувала ШІ Маска
11:42 - Витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском: як отримати?
11:41 - "Укрзалізниця" призначила новий поїзд: діятимуть жіночі та дитячі купе
11:39 - Оновлено порядок надсилання податкових повідомлень-рішень
11:39 - У чотирьох областях нові знеструмлення після атак росіян
11:38 - До уваги волонтерів!
11:35 - Сім індустріальних парків виключили з реєстру: причина
11:33 - Доступність послуг – один із ключових напрямів економічної безбар’єрності
11:31 - Електронний кабінет – надійний інструмент для контролю сплати податків без черг і паперів
11:30 - Дохід виплачено найманим працівником СГ на користь самозайнятої особи, при здійсненні цивільно-правових дій від імені та за рахунок такого СГ: відображення у Розрахунку
11:28 - Продаж фізичною особою інвестиційного активу: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи і чи оподатковується ПДФО дохід?
11:27 - Чи оподатковуються ПДФО сума виплат чи відшкодувань членам професійної спілки, що здійснюються за рішенням такої професійної спілки?
11:25 - Інформація щодо зберігання пального, яке споживається для заправлення електрогенераторних установок
11:24 - На Дніпропетровщині зареєстровано майже 84 тисячі РРО та ПРРО
11:23 - Єдиний податок: юридичні особи направили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 780,4 млн гривень.
11:21 - Надаєте в оренду власне житло – задекларуйте доходи!
11:19 - Понад 343,0 млн гривень акцизного податку з ввезених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
11:18 - За рік платники податків Дніпропетровщини отримали 365 тисяч адміністративних послуг
11:16 - На контролі податківців Дніпропетровщини – погашення податкової заборгованості
11:15 - Засідання Громадської ради: підсумували роботу за минулий рік та визначили пріоритети на поточний
11:13 - Може бути ще складніше: Кличко вдруге закликав киян виїхати з міста


Більше новин