Мінфін: Державний та гарантований державою борг зменшився на 40 мільярдів гривень у вересні 2021 року

26.10.2021 19:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Станом на кінець вересня 2021 року сукупний державний та гарантований державою борг України в еквіваленті в національній валюті склав 2 445,52 млрд грн (92,02 млрд дол.
США в еквіваленті в іноземній валюті).
Порівняно з попереднім місяцем державний та гарантований державою борг України зменшився у гривневому еквіваленті на 39,8 млрд грн та на 510 млн дол.
США у доларовому еквіваленті.
При цьому, державний борг зменшився на 31,1 млрд гривень (на 296 млн дол.
США у доларовому еквіваленті), а гарантований державою борг зменшився на 8,7 млрд грн (213 млн дол.
США). Державний борг станом на кінець вересня склав 2 168,82 млрд грн (81,61 млрд дол.
США), з яких 45,5% складає державний внутрішній борг (ОВДП), а 54,5% - державний зовнішній борг, який складається з кредитів міжнародних фінансових організацій (22,4% від загальної суми державного боргу), єврооблігацій (28,2%) та іншого зовнішнього боргу (3,9%). Частка державного боргу в гривні станом на кінець вересня 2021 року зросла до 40,2%. Протягом вересня 2021 року Мінфін провів 23 аукціони з розміщення ОВДП, на фінансування державного бюджету надійшло 20,7 млрд гривень.
Крім цього, до державного бюджету у вересні 2021 року було отримано частину коштів розподілу СПЗ МВФ в обсязі 1 млрд СПЗ або близько 37,9 млрд гривень. У вересні 2021 року Мінфін здійснив погашення третьої серії облігацій зовнішньої державної позики, випущених під час реструктуризації в 2015 році, а також третій і останній випуск облігацій зовнішньої державної позики під гарантію США.
Загальна сума платежів за цими інструментами становила понад 2,3 мільярда доларів США. Платежі з погашення державного боргу за січень-вересень 2021 року склали 357,4 млрд грн, платежі з обслуговування – 110,1 млрд грн. З детальною інформацією, щодо стану державного та гарантованого державного боргу України у вересні 2021 року та інших періодах, можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства фінансів за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

10:00 - Ворог поцілив по промисловій інфраструктурі в Запорізькій області
09:25 - московіяни атакували розподільчий центр Varus у Дніпрі, є загиблі
09:16 - московіяни, порушивши перимир’я Зеленського, атакували інфраструктуру Кривого Рогу
09:00 - Трамп призупинив супровід кораблів через Ормузьку протоку
09:00 - "Весела" історія: що відкрили свідчення НБУ, Мінфіну та "Сенс банку" у справі "Мідас"
08:30 - Яку роль ветерани відіграють у громадах
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 травня: комбінована атака московія на газовидобуток та скорочення ВВП України
20:43 - Програми прямої підтримки українців: Свириденко розповіла, скільки коштів витрачено
20:20 - Через удари московія "Нафтогаз" втратив частину видобутку – Корецький
19:40 - Незаконне збагачення: суд визначив заставу ексначальнику управління СБУ
19:10 - Нардеп Негулевський незадовго до отримання підозри від слідчих переїхав у 800-метровий маєток
18:52 - Один із найбільших НПЗ московії зупинив роботу після атаки дронів
18:25 - Канал "Рада" повернеться в телемарафон: кого обрали новим підрядником
18:20 - На тлі "зернового скандалу" ізраїльська компанія відмовилася від російського зерна
17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:30 - Міненерго спільно з МОН посилюють енергетичну незалежність освітніх закладів
17:30 - Мінекономіки презентувало матрицю фінансування для аграріїв: як знайти кошти на розвиток господарства
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Комісія долучилася до міжурядового діалогу з ЄС
16:30 - Україна та міжнародні партнери обговорили розвиток системи житлового фінансування на другому засіданні Дорадчої ради
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:23 - Засідання Комісії
16:23 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг з оцінки змін до умов державної реєстрації ветеринарного лікарського засобу”


Більше новин