Міністр фінансів України зустрівся з Послом Ізраїлю в Україні

26.10.2021 19:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 26 жовтня, Міністр фінансів України Сергій Марченко зустрівся з новопризначеним Послом Ізраїлю в Україні Міхаелєм Бродським. Сторони обговорили поточну економічну ситуацію, пенсійну систему в Україні та двосторонню співпрацю між Україною та Ізраїлем, зокрема у сферах інформаційних технологій, інвестицій та обміну досвідами між Міністерствами фінансів країн. Сергій Марченко привітав Міхаеля Бродського з призначенням та підкреслив важливість співпраці між Україною та Ізраїлем.
Також Міністр фінансів розповів про економічну ситуацію в країні, а саме забезпечення фінансової стабільності в умовах пандемії, ефективну фіскальну політику та досягнення на робочому рівні рішення про завершення першого перегляду програми співпраці з МВФ. Водночас сторони обговорили пенсійну систему України та можливі варіанти її реформування. «На сьогодні, в Україні приблизно 11 млн пенсіонерів та 9,7 млн тих, хто сплачує Єдиний соціальний внесок.
Цих коштів платників податків недостатньо для забезпечення всіх пенсій, що призводить до дефіциту пенсійного фонду.
Нам варто створити всі умови для добровільної накопичувальної пенсії, щоб  поліпшити пенсійне забезпечення громадян», – зауважив Міністр фінансів. Окрім того, Сергій Марченко та Міхаель Бродський обговорили можливу співпрацю та обмін досвідом між Міністерствами фінансів України та Ізраїлю у сферах фіскальної політики та функціонування стартап-фондів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

13:37 - Аварія в енергосистемі не спричинена кібератакою – Мінцифри
13:28 - Кордон із Молдовою зупинено для транспорту через збій баз даних
13:11 - У Молдові – частковий блекаут через ситуацію в енергосистемі України
13:03 - Харківський метрополітен частково зупинено через великий блекаут
13:00 - MG в Україні робить авто доступнішими: нові програми кредиту та лізингу
12:53 - На тлі масштабного блекауту затримки залізниці мінімальні – УЗ
12:21 - В Міненерго прогнозують, що світло повернеться "протягом найближчих 2-3 годин"
12:01 - В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ БЛЕКАУТ
11:59 - У Києві зникли вода і тепло
11:41 - В регіонах України застосовані екстрені відключення світла
11:17 - У Києві зупинилося метро
11:01 - Мінекономіки назвало автомобілі, які підпадають під "податок на розкіш" цьогоріч
10:00 - Yasno у сильні морози радить спецдизель до "- 40": звичайний може забити генератори
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Денис Шмигаль наголосив на неприпустимості нарахувань за ненадані послуги теплопостачання
21:05 - Денис Шмигаль: розраховуємо на подальшу підтримку Франції у відновленні енергосектору України
21:00 - Новини 30 січня: атака на залізницю, скасовані платіжки за тепло
20:40 - Без тепла у Києві залишаються 253 багатоповерхівки
20:30 - Олександр Краснолуцький долучився до команди Мінекономіки
20:06 - Через атаку московія, яка триває більше доби, все ще не курсують потяги із Запоріжжя у Дніпро
19:48 - Зеленський доручив скасувати платіжки для тих, у кого не було тепла
19:37 - У Києві на місяць перекриють рух Південним мостом у зв’язку з ремонтом
19:20 - 31 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:00 - Дефіцит бюджету Канади зріс до 19 млрд доларів
18:36 - Графіки відключень: у Yasno відповіли на найпоширеніші запитання
18:15 - За 2025 рік обсяги касових оборотів банків зросли – НБУ
18:10 - Куба відреагувала на погрози Трампа ізолювати острів від нафти
18:02 - Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергетиків, які працюють у надскладних умовах
17:45 - Посли країн G7 привітали Уряд України із призначенням нового складу наглядової ради Енергоатому


Більше новин