Олексій Любченко: Починаємо конкурс на відбір чотирьох незалежних членів правління наглядової ради «Нафтогазу»

25.10.2021 14:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінекономіки розпочинає конкурсний відбір чотирьох незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».
Відповідне оголошення розміщене на сайті Міністерства 23 жовтня 2021 року.
Прийом документів від кандидатів триватиме до 6 грудня цього року. «Якнайшвидше проведення конкурсу з відбору незалежних членів правління для Нафтогазу – пріоритет для Уряду, зважаючи на поточну ситуацію на ринку енергоносіїв та усі зовнішні виклики, які маємо.
Хочу подякувати нашим партнерам з Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств Джейсону Пеллмару, Марчіну Свєнчіцкі, Ваграму Степаняну, Маттео Патроне та Матті Маасікасу, які включилися в активну роботу, розуміючи важливість та нагальність призначення керівного органу для такої важливої компанії як «Нафтогаз України», - прокоментував Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко. Також Олексій Любченко висловив сподівання, що через прозорий конкурсний процес призначення, як це передбачено керівними принципами ОЕСР з питань корпоративного управління на підприємствах державної форми власності, для Нафтогазу вдасться обрати високопрофесійну наглядову раду, та зазначив, що перед новою командою від Уряду будуть поставлені чіткі та амбітні завдання. «Держава не може допустити кризи корпоративного управління в Нафтогазі.
Зараз це вже питання економічної безпеки.
Тому створення професійної та збалансованої наглядової ради є необхідністю в умовах складного періоду для галузі», - зазначив Олексій Любченко. Оголошення конкурсного відбору доступно на сайті Мінекономіки та містить чіткі вимоги до претендентів на посаду незалежного члена наглядової ради, зокрема, щодо необхідних досвіду, професійних навичок, компетенцій та особистих характеристик.

Додати коментар

Користувач:
email:





Серце б’ється швидко,
Подивись на свій портфель,
Збагатній просто так.

- Fin.Org.UA

Новини

06:30 - Життя без газу? Як війна в Ірані вдарила по ЄС
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 березня: московія посилила атаки на залізницю, що в декларації Свириденко
20:45 - Україна будуватиме більш захищену та стійку до атак московія енергосистему – Шмигаль
20:10 - 26 березня відключення світла не прогнозуються
19:30 - Валентина Москаленко взяла участь у 16-му засіданні Керівного комітету Української платформи донорів у Києві
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:00 - Денис Шмигаль обговорив стратегію розвитку та відновлення енергетики України на CERAWeek
18:50 - На Донеччині через знищення греблі вводитимуть графіки подачі води
18:30 - В Києві частково обмежать рух низкою мостів, шляхопроводів і вулиць через ремонт доріг
17:55 - У Києві судитимуть керівника ШЕУ: переплатив 3 мільйона гривень за стовпчики
17:38 - Містобудування: світові тренди та українська реальність
17:35 - В Україні дешевшають буряки через падіння попиту: скільки вони коштують
17:30 - Як вистежити «цифрові сліди»: фахівці НКЦПФР вивчали методи розслідування криптозлочинів
17:12 - Автостягнення податкового боргу: до бюджету надійшло 876 мільйона гривень
17:00 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:43 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 березня
16:40 - Всеукраїнський рибогосподарський форум: Україна готує галузь до роботи за стандартами ЄС
16:35 - На Львівщині викрили підпільне виробництво кондитерки під відомим брендом
16:30 - У Мінцифри розповіли, як Україна позбувається імпортозалежності від чипів
16:18 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.03.2026
15:56 - Повноцінна криза: цьогоріч на московитський ринок не вийшов жоден новий бренд
15:54 - Україна та НАТО проводять перший конкурс для спільних оборонних розробок
15:40 - До Карпат курсуватимуть додаткові поїзди: в які дні та за яким графіком
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.03.2026
15:30 - Україна приєднається до міжнародної системи обміну генетичними ресурсами рослин
15:30 - Ветеранський бізнес: як отримати статус та що він дає
15:12 - Зеленський затвердив склад Ради з питань підтримки підприємництва


Більше новин