ДПС: З початку запровадження Інтерактивної податкової карти України її можливостями скористалося понад 140 тис. осіб

25.10.2021 14:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державною податковою службою за підтримки Міністерства фінансів України, Міністерства цифрової трансформації за сприяння Апарату Ради національної безпеки і оборони України 24 серпня цього року впроваджено Інтерактивну податкову карту України.
Це – частина окремого проекту е-податки Національної програми інформатизації. Саме інформація про сплату податків до державного, а особливо до місцевих бюджетів набуває популярності у громадян та суспільства. Громадяни щоденно цікавляться, за який рахунок функціонує громада.
Які податки та в яких розмірах надходять до бюджету громади? Хто з платників робить вагомий внесок в її розвиток та головне – хто не сплатив жодної гривні і має заборгованість? З початку запровадження Інтерактивної податкової карти України її можливостями скористалося понад 140 тис.
українців та громадян інших країн. Сервіс набирає популярності не тільки в Україні, а й в Німеччині, Нідерландах, Польщі, Сполучених Штатах Америки. Податковою службою було заплановано і вже створено податкові профілі територіальних громад, графічне відображення показників на звітну дату порівняно з попереднім періодом.
Заплановане стає реальністю. Відтепер користувачі мають можливість ознайомитись зі складовими профілів територіальних громад про: загальні дані та демографію; об’єкти соціальної інфраструктури та економіки; активних платників податків; топ-10 найбільших платників податків; надходження у розрізі кодів класифікації доходів бюджету; сплату податків за видами економічної діяльності; структуру сплати податків; боргові зобов’язання. Децентралізація та розширення повноважень органів місцевого самоврядування, прозорість формування місцевих бюджетів – складові, що забезпечують прийняття правильних управлінських рішень, та підстава для розвитку територіальних громад. Прозорість, відкритість, цифрові трансформації є одним з основних векторів діяльності податкової служби.

Додати коментар

Користувач:
email:





The stock market can be quite a thrill,
But beware, it can also make you ill.
Keep a steady hand, and stay the course,
And you'll be on your way to financial force.

- Fin.Org.UA

Новини

14:27 - ФО – резидент сплатила орендну плату за користування нерухомим майном безпосередньо ФО – нерезиденту, без залучення податкового агента: чи застосовується відповідальність?
14:25 - Передача земельних ділянок в оренду (суборенду), емфітевзис або інше користування: визначення МПЗ
14:24 - Чи зобов’язані суб’єкти господарювання друкувати контрольні стрічки та/або створювати їх в електронному вигляді?
14:21 - Терміни подання ФОПами – платниками єдиного податку четвертої групи податкової декларації та сплати зобов'язань
14:20 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: як обчислюється земельний податок?
14:19 - Частка будівлі промисловості здається її власником в оренду, лізинг, позичку будівля: що з податком на нерухоме майно?
14:18 - Помилка в типовій формі, за якою здійснюється облік доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування: виправлення помилки
14:16 - Правовий режим Дефенс Сіті: щодо сплати за землю та за нерухомість
14:15 - Як платник отримує інформацію про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
14:13 - Заяву за формою № 8-ОПП можна подати через Електронний кабінет
14:10 - Фізична особа надала нерухомість в оренду іншій фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: сплата ПДФО з доходу
14:08 - Податковий супровід ветеранського підприємництва
14:08 - Вебінар з територіальними громадами Дніпропетровщини: платформа для дискусій та практичних рішень
14:07 - SAF-T UA без помилок: ДПС та бізнес узгоджують практичні підходи до Е-аудиту
13:53 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у квітні
13:52 - Щомісячні опитування підприємств України, квітень 2026 року
12:41 - Як ветерану запустити бізнес і захистити його
12:39 - "Укрпошта" отримала мільйонні збитки
11:59 - Українці почали нести до банків більше готівки: у НБУ назвали причини
11:55 - На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: машиніст і водій загинули
11:40 - На українському ринку змінились ціни на помідори: скільки тепер вони коштують
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 1 травня
11:18 - Коломойському оголосили нову підозру
11:12 - Частина українських ФОПів використовують поштові сервіси московія: яка їх кількість
10:45 - Huawei хоче вибити Nvidia зі свого домашнього ринку ШІ-чипів
10:30 - Україна та Єврокомісія обговорили виконання кліматичних та екологічних зобов’язань у межах євроінтеграції
10:26 - У 5 областях нові знеструмлення через ворожі обстріли
10:10 - Війна з Іраном повертає танкери на головний маршрут 19 століття
10:05 - На Хмельниччині планують збудувати вітроелектростанцію: стартували обговорення
09:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 771»


Більше новин