Американская Tenaris полностью восстановила все свои трубопрокатные мощности

25.10.2021 12:42 | Укррудпром

12:00 25 октября 2021 года

Корпорация Tenaris вернула в строй завод Baytown, штат Техас после более чем полуторалетнего простоя. Предприятие, выполняющее термообработку и нарезку труб, будет выполнять финишную обработку продукции расположенного по соседству завода Bay City, где выпускаются бесшовные трубы, пишет портал Metalinfo.ru.

Запуск завода Baytown стал завершающей операцией по восстановлению мощностей Tenaris в США, частично остановленных в 2020 г. вследствие эпидемии коронавируса, падения цен на нефть и сокращения американской нефтедобычи.

С марта 2021 г. компания вернула в строй предприятие по выпуску трубной заготовки Koppel в штате Пенсильвания и интегрированный с ним завод по производству бесшовных труб Ambridge. На ряде других предприятий была увеличена загрузка мощностей.

Как отметил президент американского подразделения Tenaris Лука Дзанотти (Luca Zanotti), спрос на трубы нефтегазового сортамента (OCTG) в США снова растет, так что компания наращивает производство данной продукции. При этом компания избавилась от непрофильного актива — предприятия по выпуску профильных труб в штате Небраска.

 

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

13:43 - Офіс податкових консультантів – безбар'єрна взаємодія з платниками податків
13:41 - Транспортний податок: зазначення коду за КАТОТТГ у рядку 8 заголовної частини податкової декларації
13:38 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:36 - Неприбутковою організацією отримано доходи від виконаних робіт, наданих послуг, продажу товарів: що з податком на прибуток підприємств?
13:34 - Чи виникає об’єкт оподаткування у разі виплати податковим агентом фізичні особі забезпечувальної суми за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна?
13:33 - До уваги суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями!
13:32 - Юридичною особою військовослужбовцю, який перебуває в зоні бойових дій, надана благодійна допомога в грошовій формі: що з оподаткуванням ПДФО та військовим збором?
13:30 - До уваги експортерів!
13:26 - Окремі категорії громадян мають право на пільги зі сплати плати на землю
13:22 - Безбар’єрність послуг: для оновлення персональних даних в ДРФО громадяни можуть подати заяву онлайн
13:20 - Від платників рентної плати за видобування нафти до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 753,1 тис. гривень
13:18 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно майже 338,0 млн гривень
13:16 - Загальний фонд держбюджету: надходження від платників Дніпропетровщини перевищили минулорічні на 12,3 %
13:15 - Розвиток компетенцій та сучасний HR: делегація ДПС ознайомилася із досвідом Литви
13:15 - Україна продовжила антидемпінгове мито проти Китаю та почала нове розслідування
13:14 - Туристичний збір: громади отримали 112 млн гривень за 4 місяці
13:12 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:11 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:10 - SAF-T UA: ДПС провела відкритий вебінар для понад 1000 представників великого бізнесу
13:05 - Прозорість контролю, боротьба з тінню та міжнародне оподаткування: фокуси розмови із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою
13:03 - Влада московія передумала фінансувати заміну старого цивільного флоту
13:00 - Інклюзивні по-справжньому. Як BAT Україна змінює культуру, а не лише правила
12:59 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:54 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:38 - У Запоріжжі "фірми зі зв’язками" освоїли мільярд на підземних школах – ЗМІ
12:30 - Два драйвери економіки на наступне десятиліття
12:25 - "Акумен" судиться з "Укренерго": вимагає 67 млн
11:58 - На Київщині викрили масштабне привласнення гумдопомоги
11:40 - ЄЦБ може підняти відсоткові ставки у червні вперше за майже 3 роки
11:30 - НБУ спільно з ЄБРР і Korn Ferry презентували скорингову модель самооцінки фінансових установ, дружніх до ветеранів та ветеранок


Більше новин