В Нидерландах могут запретить страховщикам покрывать риски программ-вымогателей

25.10.2021 10:36 | forinsurer.com ... все о страховании

Правительство Нидерландов и риск-менеджеры следят за дебатами о том, следует ли запретить страховое покрытие для программ-вымогателей, чтобы удержать киберпреступников от атак на компании, которые имеют защиту.

Поскольку практически вся коммерческая деятельность в настоящее время так или иначе основана на технологиях, окончательный вывод состоит в том, что даже базовое покрытие, такое как страхование зданий, может стать недействительным или недоступным, если причина связана с киберинцидентом.

Это явно вызывает серьезное беспокойство у членов Narim и всех других менеджеров по рискам и страхованию в Европе, поскольку они организуют продление в конце года и пытаются помочь своим организациям повысить устойчивость к будущим потрясениям, таким как пандемия Covid-19.

Недавние новости о том, что правительство Нидерландов рассматривает возможность запрета страховых выплат по кибервымогательству, усугубляет головную боль, связанную с киберрисками для членов Narim, поскольку они пытаются обеспечить адекватную защиту своих организаций во время ограниченных бюджетов и требуют от советов директоров большей, а не меньшей защиты.

Министерство юстиции и безопасности изучает возможность запрета для страховщиков по выплатам выкупа в результате кибератак.

Расследование ведет министр юстиции и безопасности Ферд Грапперхаус, который на некоторое время настаивает на запрете страховых выплат киберпреступникам.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





The euro zone struggles,
Leaders seek to find a fix,
Will it come in time?

- Fin.Org.UA

Новини

15:48 - Бізнес зможе залучати доступні кредити на будівництво розподіленої генерації
15:40 - Тернопіль частково залишився без світла після ворожої атаки
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.05.2026
15:30 - Свириденко розповіла, які програми енергопідтримки уряд продовжить
15:08 - Сонячні електростанції для лікарень: з початку року в експлуатацію ввели 590 кВт
14:58 - Мінфін оприлюднив дані про найбільші зарплати в держорганах
14:45 - Підтримка титанових: Johnnie Walker спрямує 10% від продажів на Rozetka на реабілітацію
14:45 - Держборг США перевищив ВВП та наближається до рівнів Другої світової
14:41 - Для обчислення сум податку на нерухомість і плати за землю фізичні особи можуть скористатися «Калькулятором податку на майно»
14:39 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
14:37 - При завантаженні ПРРО програмне забезпечення вимагає обрати шлях розташування сертифікатів та секретного ключа (захищеного носія): дії СГ
14:36 - Яким чином змінити розпорядника акцизного складу, на якому наявні залишки пального?
14:35 - Податкова перевиконала план: скільки податків та зборів надійшло до держбюджету
14:34 - Фізичні особи виконують роботи за договорами підряду: чи враховувати ФОПу – платнику єдиного податку другої групи таких осіб до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах?
14:27 - ФО – резидент сплатила орендну плату за користування нерухомим майном безпосередньо ФО – нерезиденту, без залучення податкового агента: чи застосовується відповідальність?
14:25 - Передача земельних ділянок в оренду (суборенду), емфітевзис або інше користування: визначення МПЗ
14:24 - Чи зобов’язані суб’єкти господарювання друкувати контрольні стрічки та/або створювати їх в електронному вигляді?
14:21 - Терміни подання ФОПами – платниками єдиного податку четвертої групи податкової декларації та сплати зобов'язань
14:20 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: як обчислюється земельний податок?
14:20 - московіяни вдарили КАБами по агропідприємству на Запоріжжі: які наслідки
14:19 - Частка будівлі промисловості здається її власником в оренду, лізинг, позичку: що з податком на нерухоме майно?
14:18 - Помилка в типовій формі, за якою здійснюється облік доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування: виправлення помилки
14:16 - Правовий режим Дефенс Сіті: щодо сплати за землю та за нерухомість
14:15 - Як платник отримує інформацію про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
14:13 - Заяву за формою № 8-ОПП можна подати через Електронний кабінет
14:10 - Фізична особа надала нерухомість в оренду іншій фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: сплата ПДФО з доходу
14:08 - Податковий супровід ветеранського підприємництва
14:08 - Вебінар з територіальними громадами Дніпропетровщини: платформа для дискусій та практичних рішень
14:07 - SAF-T UA без помилок: ДПС та бізнес узгоджують практичні підходи до Е-аудиту
14:04 - "Ручне управління": уряд московія змінив підхід до виробництва бензину після ударів по НПЗ


Більше новин