Мінрегіон: У понад 1700 населених пунктах України впроваджується роздільне збирання побутових відходів

23.10.2021 13:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Завдяки спільній роботі Мінрегіону, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування у більш ніж 1700 населених пунктах України наразі впроваджується роздільне збирання побутових відходів.
Про це повідомив директор Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Мінрегіону Андрій Ведмідь під час конференції «Поводження з побутовими відходами в Україні: стратегічні рішення, ключові виклики та можливості» у рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». «Для досягнення показників, визначених Національною стратегією та Національним планом управління відходами до 2030 року, необхідна синергія дій як центральної, так і місцевої влади.
І також, звісно, мешканців кожної громади! Показники, які ми наразі маємо, підтверджують, що напрям обрано правильно.
Відтак, у 1725 населених пунктах впроваджується роздільне збирання побутових відходів.
У 29 – працюють 34 сміттєсортувальні лінії, в 11 – будуються сміттєпереробні комплекси.
Сподіваюсь, у короткостроковій перспективі в Україні буде з’являтися все більше передових регіональних систем поводження з побутовими відходами», – зауважив керівник Департаменту. Зазначимо, учасники конференції обговорили також розширену відповідальність виробника у поводженні з побутовими відходами, впровадження сучасних технологій у цій сфері тощо.
У заході взяли участь представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники державних та комерційних підприємств, громадських організацій та інші. Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Урядом розроблено План заходів, спрямований на розв’язання проблемних питань у сфері ЖКГ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші - не корінь зла, але й не листя
Гроші - це просто засіб, щоб жити
Але, якщо взяти ізлишок, то
З морокою дістанеться тобі, бо...

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРКРЕЙДА-ОРГАНІК» (Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ольжича, буд. 5)
14:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №2 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4А)


Більше новин