Реформування Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України — Президент підписав указ

23.10.2021 13:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У січні 2022 року розпочнеться перший етап реформи Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації України.
Президент України підписав відповідний Указ.
Концепція буде реалізована у два етапи до 2025 року. Метою Концепції є реформування та розвиток Держспецзв’язку як сучасного органу, який забезпечує високоякісний захищений урядовий зв"язок і кіберзахист органів державної влади та критичної інфраструктури.
Це передбачає запровадження уніфікованої системи планування та управління ресурсами на основі сучасних європейських та євроатлантичних підходів. “Кібербезпека та захист персональних даних громадян — один з головних пріоритетів Мінцифри.
Ця сфера повинна не просто бути на одному рівні з цифровізацією країни, а на крок попереду.
Завдяки реформі Держспецзв’язку оптимізує свою структуру, позбудеться невластивих їй функцій та посилить кіберзахист об’єктів критичної інфраструктури.
У результаті це дозволить Україні стати однією з найсильніших країн у галузі кіберзахисту, щоб кожен почувався безпечно в цифровій державі”, – зазначив Віце-прем"єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.  Концепція розвитку Держспецзв’язку допоможе:  забезпечити надійний та якісний урядовий зв"язок у будь-який період; покращити підготовку спеціалістів із кіберзахисту; осучаснити інформаційно-телекомунікаційну інфраструктуру систем управління державою; підвищити довіру українців до діяльності служби та ефективність виконання завдань; впровадити державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки; розгорнути надійну систему захисту держреєстрів та критичної інфраструктури; розширити співпрацю з Організацією Північноатлантичного договору з метою набуття повноправного членства України в НАТО. «Всі заходи в межах реалізації стратегії дадуть змогу підвищити інституційну спроможність, а також оптимізувати організаційну структуру Держспецзв"язку», — наголосив Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures market trade,
Bets on prices yet to come,
Risk and reward weighed.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - 14 грантів на 51,5 млн грн: Мінекономіки погодило перші у 2026 році проєкти для садів і теплиць
21:00 - Новини 17 березня: нафтова криза триває
20:40 - Британію радо приймуть назад до єдиного ринку ЄС – міністр Франції
20:27 - Російські доходи від нафти у березні впадуть на 52% відносно минулого року – Reuters
19:43 - Група експертів з ЄС відвідає нафтопровід "Дружба" вже 18 березня
19:23 - Побоювання щодо обвалу американського фондового ринку слабшають
18:55 - В Україні розпочалася інформаційна кампанія для дітей та молоді Global Money Week 2026
18:45 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 18 березня
18:06 - Відключення світла 18 березня застосовуватимуть тільки щодо бізнесу
18:04 - Kernel втретє виграв суд у міноритарних акціонерів у Люксембурзі
17:56 - Повідомлення про оприлюднення проведення консультацій щодо проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
17:50 - Шрі-Ланка екстрено скуповує паливо через війну в Ірані
17:45 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
17:33 - Департамент екологічної оцінки
17:24 - Наглядову раду "Нафтогазу" очолив канадець Найтінгейл
17:05 - "Нафтогаз" планує розробити одне з найбільших газових родовищ у Чорному морі – ЗМІ
17:00 - Зміна оплати праці суддів зруйнує баланс влад
16:57 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску після зміни місцезнаходження платника
16:55 - В ЄДР внесений запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа: зняття з обліку в контролюючому органі
16:53 - Сплатили за ліцензію, подайте Заяву про внесення чергового платежу
16:52 - Через "Дію" подали сто тисяч заяв на компенсацію "автоцивілки"
16:50 - Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності надміру сплачених сум єдиного внеску?
16:49 - Сплата транспортного податку – підтримка економічної стабільності регіонів
16:47 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
16:47 - Засідання Комісії
16:45 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
16:44 - Результати енергетичних переговорів України з партнерами: створять Стратегічний Резерв
16:41 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:36 - До небанківської установи застосовано захід впливу


Більше новин