Україні багато позитивних трансформацій для залучення іноземних інвестицій, - Олексій Любченко

19.10.2021 17:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна та Португалія опрацюють поглиблення економічних відносин під час роботи міжурядової комісії з економічної співпраці між країнами, засідання якого відбудеться на початку грудня цього року.
Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем"єр-міністра - Міністра економіки України Олексія Любченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Португалії в Україні Антоніу Вашку Алвеш Машаду 19 жовтня в Києві. «Португалія – великий друг та партнер України, який підтримує нас на міжнародній арені.
Дякуємо за цю підтримку та сподіваємося, що спільними зусиллями побудуємо максимально дружні та партнерські відносини в економічній сфері.
В Україні є безліч галузей, які можуть бути цікавими для інвестування португальському бізнесу: високі технології, фармацевтична галузь, розвиток харчової промисловості тощо», - зазначив Олексій Любченко. «За останні кілька років в Україні відбулося багато позитивних трансформацій, про які варто говорити.
За ініціативи Президента України Володимира Зеленського напрацьовані інформаційні масиви, які визначають курс розвитку нашої економіки, пріоритети та напрямки, куди можна здійснювати успішні інвестиції», - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України. Зі свого боку Антоніу Вашку Алвеш Машаду сказав, що Португалія хоче поглибити економічну співпрацю з Україною: «Відносини між нашими країнами дружні та інтенсивні.
Є перелік сфер, у яких можемо поглибити економічну співпрацю: туризм, експорт вина, оливкової олії, риби.
Також можемо налагодити співпрацю у сферах будівництва доріг, розвитку сучасних технологій, аграрній сфері, відновлювальної енергетики тощо.
Але ми не хочемо обмежуватися цим переліком та чекаємо на пропозиції та більш детальну інформацію від української сторони». Під час зустрічі сторони домовилися посилити комунікацію у сфері економіки: інформувати про плани приватизації в України, розвиток законодавства, перспективні галузі та механізми підтримки інвестицій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші течуть рікою,
На фінансовому ринку,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 березня: кешбек на пальне, податковий законопроєкт
20:45 - Російська нафта може знову стати головною в імпорті Індії
20:20 - Деякі газові танкери готуються пройти через Ормузьку протоку
20:10 - Енергетики розповіли, скільки будуть застосовувати графіки відключень у суботу 21 березня
19:50 - Війна з Іраном стала найбільшою загрозою для енергетики в історії – МЕА
19:15 - московія вночі вдарила дронами по об’єктах "Нафтогазу" на Полтавщині та Сумщині
19:02 - Уряд профінансує обладнання багатоповерхівок Києва резервним живленням
18:45 - Військові отримали знижки на мільярд гривень через програму "Плюси"
18:40 - Війна з Іраном може принести московії до 250 мільярдів доларів
18:10 - Суд оштрафував податківця, який не задекларував майно за 1,5 мільйона гривень
18:00 - БЕБ викрило найбільшу підпільну тютюнову фабрику: 10 тисяч цигарок за хвилину
17:54 - Як війни змінюють міжнародну торгівлю
17:50 - Адвокати Жеваго прокоментували вручення йому підозри
17:30 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 23 березня
17:16 - На вершині Високого Верху збудують перший в Україні Mountain Centre
17:10 - Подолання енергетичної кризи: IЕА радить водіям сповільнитися
17:00 - Україна та Молдова спільно відібрали проби води з Дністра
16:50 - В Україні з’явився новий найбільший насіннєвий центр
16:49 - Київ представив план стійкості: потрібно додатково знайти 51 мільярд
16:30 - Revised Balance of Payments Data for 2022–2025
16:30 - Уточнено дані платіжного балансу за 2022–2025 роки
16:27 - У Києві прокуратура виявила переплату за електроенергію закладам освіти
16:07 - Свириденко повідомила, як уряд пришвидшить виконання планів стійкості регіонів
16:05 - ВАКС почав розгляд об’єднаної справи Насірова та Глімбовського
15:43 - ОТП БАНК і АМІКС-КОМПЛЕКС домовились про співпрацю у сфері енергоефективності
15:34 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
15:32 - У низці країн ЄС обмежують ціни на пальне – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.03.2026
15:23 - Франція затримала ще один танкер російського "тіньового флоту"


Більше новин