Мінцифри та U-LEAD з Європою підписали меморандум: посилиться цифровізація в регіонах і з’являться онлайн-курси для громад

19.10.2021 17:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

19 жовтня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України та U-LEAD з Європою підписали меморандум про взаєморозуміння. Сторони планують: - Реалізувати ініціативи з розвитку потенціалу цифрової трансформації на місцевому рівні: провести спільні дослідження щодо потреб територіальних громад у цифровій трансформації, провести тренінги для представників територіальних громад на тему цифрової трансформації. - Розробити спільно онлайн-курси щодо цифровізації громад на порталі Дія.Цифрова освіта. Спільно опрацювати питання впровадження інформаційних технологій, інструментів та платформ, які забезпечують залучення громадян та сприяють прозорості громадської діяльності на муніципальному рівні. Віце-прем"єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров наголосив: «Цифрова трансформація в Україні сьогодні відбувається надзвичайно швидко.
Вже більше 15 мільйонів українців користуються порталом та застосунком Дія.
Я вдячний, що на шляху цифрової трансформації з нами був надійний партнер U-LEAD з Європою.
Далі ми разом з вами будемо реалізовувати важливі ініціативі та проекти, які сприятимуть цифровій трансформації на місцевому рівні.
Адже цифрова держава — це про рівні можливості для всіх громадян — як жителів великих міст, так і невеликих селищ». Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила: «U-LEAD з Європою — надійний партнер, якому Мінцифри вдячне за підтримку та успішно реалізовані проекти.
Мінцифри розраховує на подальшу співпрацю та підтримку проектів із цифровізації». Директор Програми «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель наголосив: «Підтримка Уряду України у зміцненні цифрової трансформації на місцевому рівні є ключовою для Програми «U-LEAD з Європою».
Мені дуже приємно, що ми маємо спільне бачення щодо діяльності в цьому напрямку». Довідково З 2015 року Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» — мультидонорська ініціатива, що фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією, підтримує реформу децентралізації в Україні. Метою «U-LEAD з Європою» є розширення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях для подальшого впровадження децентралізації та пов’язаної з нею реформи регіональної політики, а також сприяння визначенню функцій кожного рівня державного управління в конкретних сферах політики. Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) реалізує програму «U-LEAD з Європою».

Додати коментар

Користувач:
email:





Green candlesticks dance,
A symphony of profit,
Wealth flows like a river.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - Низка потягів затримуються через обриви і обледеніння ліній електропередач – УЗ
08:30 - Як реалізуються арештовані судна
08:00 - Великий прекрасний податковий закон. Що хочуть проголосувати в Раді в обмін на гроші від МВФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:10 - Денис Шмигаль поінформував про хід робіт з відновлення тепло- та електропостачання у столиці
21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину
20:00 - Акції золотодобувних компаній стрибнули разом із золотом
18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію


Більше новин