Євген Олейніков: Податковий кодекс чітко захищає таємницю інформації про платника податків, яка є в податковій службі

19.10.2021 15:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Інформація про платників, яка надійде до податкової служби у рамках одноразового (спеціального) добровільного декларування, не буде передаватися правоохоронним органам.
Податковий кодекс чітко захищає таємницю інформації про платника податків, яка є в податковій службі.
Про це заявив в.
о.
Голови Державної податкової служби Євген Олейніков. За його словами, збереження даних про платника була однією з перших вимог, через що виникали конфлікти з іншими правоохоронними органами. «Ми в суді відстояли свою позицію.
А вона полягає в наступному: інформація про платника податків може розкриватися у двох випадках – або він сам надав на це свою письмову згоду, або у вас є рішення суду, в якому написано, що вона має бути розкрита.
Тільки ці випадки, а не суцільні запити, коли дайте нам усе про всіх і все, що у вас є.
Ні.
Даруйте, але якщо платник з цим не згоден, ми цю інформацію розкривати не будемо», – наголосив Євген Олейніков. В.
о.
Голови ДПС також зазначив, що ДПС не проводитиме перевірок платника у разі допущеної помилки при заповненні декларації. «Якщо ми виявляємо в декларації помилку, ми пропонуємо її виправити.
Якщо платник відмовляється це робити, то ми просто вважаємо декларацію не прийнятою.
Усе.
Інших наслідків не існує.
Тобто ми не ідемо з додатковими перевірками.
Ми не донараховуємо податки, не приймаємо податкові повідомлення-рішення в цьому випадку», – підкреслив Євген Олейніков. Загалом у рамках одноразового (спеціального) добровільного декларування вже задекларовано до сплати 4,5 млн гривень. На думку Євгена Олейнікова, після врегулювання питань, пов’язаних з банківською складовою, кількість поданих декларацій очікувано зросте.

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РУУККІ УКРАЇНА» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Копилів, вул. Індустріальна, буд. 4)
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» (Полтавська область, Полтавський район, в межах адміністративного підпорядкування Скороходівської селищної громади)


Більше новин