Розпочато навчання щодо використання методики стратегічного планування «Управління, орієнтоване на результат»

19.10.2021 13:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

НАДС спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції України та проектом «PROTECT» розпочало навчання щодо використання методики стратегічного планування «Управління, орієнтоване на результат».
Учасників навчання привітали Голова НАДС Наталія Алюшина та в.о.технічного директора програми PROTECT Майкл МакКарті.  «Одним з пріоритетів вдосконалення системи державного управління - є посилення інституційної спроможності органів державної влади, в тому числі у сфері євроатлантичної інтеграції України.
Задля того, щоб правильно реалізовувати цей напрям роботи, власне й була розроблена програма підвищення кваліфікації «Розроблення, моніторинг та оцінювання результатів виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО».
Для нас вона стала своєрідним викликом.
Ми тривалий час працювали над цим пілотним проектом і у декого навіть були сумніви стосовно кінцевого результату.
Але, завдяки спільним зусиллям, тривалій та спільній роботі Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Української школи урядування та проекту технічної допомоги Канади «PROTECT» нам вдалося реалізувати задумане.
Кожен модуль навчальної програми є практикоорієнтованим, прикладним.
Адже важливо, щоб у підсумку учасники опанувати тими навичками, які надалі допоможуть їм дізнатися більше про всі аспекти розробки таких річних програм, проведення їх моніторингу та забезпечення оцінювання» – зазначила Наталія Алюшина. Серед учасників заходу - представники органів державної влади та викладачі закладів вищої освіти, які опікуються питаннями євроатлантичної інтеграції України.
Впродовж двох навчальних днів вони поглиблять знання щодо змісту та завдань державної політики євроатлантичної інтеграції, опанують методику стратегічного планування на засадах принципів управління, орієнтованого на результат в частині процесів розроблення, моніторингу та оцінювання результативності та впливу виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО. Додамо, що програма розроблена на основі визначених потреб фахівців органів виконавчої влади, відповідальних за питання євроатлантичної інтеграції, за результатами проведення у 2020 році функціонального обстеження.
Її мета - удосконалення професійних знань, умінь та навичок для забезпечення відповідного рівня професійної кваліфікації у сфері розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО, планування та проведення моніторингу й оцінки виконання таких програм. Довідково За програмою підвищення кваліфікації «Розроблення, моніторинг та оцінювання результатів виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО» у поточному році заплановано навчання 222 державних службовців з 41 органу державної влади.

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?
13:57 - Виплата дивідендів: хто і яку суму відображає у рядках 1.5 та 2 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?
13:54 - До уваги платників, які здійснюють контрольовані операції!
13:53 - Податкова знижка щодо суми коштів, сплачених на будівництво (придбання) доступного житла: які документи подаються з податковою декларацією
13:51 - Спадщина (подарунок), отримана фізичною особою - резидентом від фізичної особи – нерезидента: що з ПДФО?
13:50 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини отримав майже 135,6 млн грн екологічного податку
13:48 - Понад 296,5 тисяч фізичних і юридичних осіб на Дніпропетровщині зареєстровані платниками єдиного внеску
13:46 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів надійшло понад 17,0 млрд грн ПДФО
13:43 - ЄСВ: своєчасний внесок – це внесок у власне майбутнє
13:40 - Відкрита комунікація податківців Дніпропетровщини із представниками бізнесу
13:38 - Стандарт «Купина» для КЕП: чи діятимуть раніше отримані сертифікати
12:24 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:54 - Децентралізують склади: "Нова пошта" оголосила про пошук приміщень від 500м2
11:38 - Після тривалої стагнації економіка Німеччини відновлюється – ЗМІ
11:19 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:53 - Російський БпЛА поцілив у поїзд на Миколаївщині
10:18 - Оборудки з агропродукцією: БЕБ викрило масштабний конвертцентр
10:15 - Bitcoin зріс до 80 000 доларів вперше з весни
09:48 - Удар по Конотопу: частина міста без газу, знищено агропідприємство та об’єкти залізниці
09:17 - Через російську атаку згорів ТРЦ поряд з Дніпром
09:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - московіяни атакували пункт пропуску на кордоні з Молдовою: ПП "Виноградівка" тимчасово не працює
08:30 - Як бізнесу зустрічати ветеранів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.08.2026
06:00 - Міноборони просить трильйон гривень. Де уряд шукатиме гроші?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України


Більше новин