Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

17.10.2021 10:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новими правилами визначається можливість одночасного встановлення по всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня  карантинних обмежень, “помаранчевий” та “червоний” буде визначатись в межах регіону.
  "Зелений" рівень встановлено як базовий для всієї країни. Уся територія країни одночасно повернеться до “жовтої” зони, у разі наявності протягом трьох днів підряд однієї з таких ознак на всій території України: кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на  100 тис.
населення за останні 14 днів — більше ніж 75;  коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) — більше як 4 відсотки; кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 тис.
населення — менше ніж 300; наявності підстав для встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території принаймні одного регіону. "Жовтий рівень" буде встановлений рішенням державної ТЕБ та НС за ініціативи міністра охорони здоров’я.
При нормалізації ознак “зеленої” зони і їхньої фіксації протягом 7 днів підряд, так само рішенням державної ТЕБ та НС вся країна перейде до “зеленого” рівня. У разі погіршення показників в певному регіоні та встановленні “червоного” рівня епідемічної небезпеки вся інша територія країни перебуватиме на “жовтому” рівні.  При визначенні “жовтої” зони на території країни слід обов"язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, а також забороняється:  проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв.
м.
площі будівлі або території,   заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,   заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв.
метрів, дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б одною дозою персоналу.
В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі. обмеження по часу роботи закладів відсутні.  "Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони.
Він визначається автоматично, коли буде спостерігатися перевищення хоча б одного з таких показників:  завантаженість в регіоні (області) ліжок з киснем більше ніж на 65%, кількість тестувань ПЛР та на антиген протягом 7 днів на 100 тис.
населення менше ніж 300, кількість госпіталізацій з коронавірусом чи підозрою за 7 днів на 100 тис.
населення понад 60, коефіцієнт виявлених випадків ПЛР або експрес-тестів на антиген понад 20%, зростання кількості госпіталізацій за 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом більш ніж на 50%. На "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження. При запровадженні “червоного” рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється: робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо, робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл, робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів, проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки. В “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.  “Червоний” рівень встановлюється на території регіону в разі наявності протягом трьох днів підряд двох та більше таких ознак: завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, - більш як 65%; кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 тис.
населення - менше ніж 300; кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис.
населення - більше ніж 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) - більш як 20%; рівень зростання загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 протягом останніх семи днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом - більш як 50%. ІНДИКАТОРНІ ПОКАЗНИКИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РЕГІОНІВ ЗІ ЗНАЧНИМ ПОШИРЕННЯМ COVID-19 СТАНОМ НА 16.10.2021 16_10_2021 (pdf, 160 Кб)

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові котирування
Залежать від загального
Економічного стану.

- Fin.Org.UA

Новини

14:35 - Як розрахувати мінімальне податкове зобов’язання?
14:21 - Як платник отримує інформацію про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
14:14 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
14:12 - Терміни подання ФОПами – платниками єдиного податку четвертої групи податкової декларації та сплати зобов'язань
14:10 - Порядок та терміни реєстрації ПРРО
14:06 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
14:04 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
14:01 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:31 - Декларування інвестиційного прибутку (при купівлі-продажу акцій іноземної компанії): підтвердження отриманих доходів та понесених витрат
13:29 - Платникам екологічного податку про деякі особливості заповнення звітності
13:19 - Операції з ввезення товарів у митному режимі імпорту: деякі особливості заповнення таблиці 2 додатка 4 (Д4) декларації з ПДВ
13:18 - Роботодавцем надана цільова матеріальна допомога працівнику на лікування: за якою ознакою доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
13:17 - Особливості заповнення деяких полів заголовної частини додатка КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи
13:14 - До уваги платників ПДВ!
13:13 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
13:13 - Щодо отримання інформації про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском
13:11 - Роздрібна торгівля з реалізації підакцизних товарів здійснюється в декількох пунктах продажу: подання декларації з акцизного податку
13:10 - Про особливості оподаткування інститутів спільного інвестування (ІСІ) та суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення
13:09 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:08 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:07 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
12:55 - Комунікація з платниками: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:51 - Philip Morris в Україні отримала нового керівника
12:40 - Розкрадання гуманітарки: поліція викрила тіньову схему на 44 мільйона гривень
12:30 - Як книгарні тримаються під час війни
12:28 - Плануєте використовувати податкові документи за кордоном? Нагадуємо правила проставлення апостиля
12:26 - Фішингові листи нібито від імені ДПС: зафіксовано нову хвилю фейкової розсилки
12:23 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
12:20 - Україна збільшила експорт яєць попри зниження виробництва
12:10 - Два мільйона гривень на житлі у Ірпені: правоохоронці викрили шахрая


Більше новин