18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

16.10.2021 13:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді. Метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.
Завдання Марафону розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка. Взяти участь можуть учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.
Для участі необхідно подати заявку за покликанням та зареєструватися на платформі HUMAN з 18 до 31 жовтня 2021 року. Марафон відбудеться в чотири етапи.
Учасники які пройдуть всі етапи отримають сертифікати, а ті з них, що наберуть найбільшу кількість балів – дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів. Довідково Перший Всеукраїнський відкритий марафон з української мови було проведено дистанційно в лютому 2021 року.
Захід дав можливість учням і студентам взяти участь в інтелектуальному змаганні, а також підтвердити свої знання української мови в умовах карантину.
Для участі в Марафоні зареєструвалося понад 40 тис.
учнів і студентів, 838 з яких отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dancing figures, bids,
A financial orchestra,
Money in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

13:39 - До уваги платників податків!
13:37 - Податковий борг: джерела погашення
13:36 - Невірне заповнення полів «Код виду сплати» або «Додаткова інформація запису» реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції: чи можна виправити помилку?
13:35 - Незалежна професійна діяльність: формування загального оподатковуваного доходу та суми витрат
13:34 - Випадки, в яких не підлягає включенню до річної податкової декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу
13:32 - Які необхідно платнику надати документи для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску?
13:31 - Створення у паперовій (електронній) формі РРО/ПРРО дублікату касового чеку, у тому числі у разі його втрати, законодавством не передбачено
13:29 - Чи зобов’язаний благодійник – фізична особа, який внесений до Реєстру волонтерів, отримувати та зберігати документи, які підтверджують надання благодійної допомоги?
13:28 - Орендар земельної ділянки зобов’язаний надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки
13:27 - Чи можна дохід від продажу об’єктів нерухомості, який підлягає оподаткуванню ВЗ, зменшити на документально підтверджені витрати на придбання такого об’єкта?
13:26 - Порядок надання суб’єктом господарювання документів (копій) для проведення перевірки
13:25 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:24 - Деклараційна кампанія 2026: платник самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації
13:23 - Діють нові довідники пільг
13:22 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від сільськогосподарських товаровиробників надійшло майже 175,7 млн грн єдиного податку
13:21 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку зросли майже на 38 відсотків
13:19 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку до держбюджету зросли майже на 32 %
13:18 - Як уникнути помилок при розрахунку мінімального податкового зобов’язання: податківці Дніпропетровщини провели роз’яснювальний захід
13:17 - Онлайн-зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками: акциз без помилок – від реєстрації до декларації
13:16 - Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2 %
13:15 - На 1 353 суб’єкти збільшився Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
13:14 - ДПС за підтримки Мінвету запустила новий сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
12:45 - В Україні зріс попит на купівлю автобусів: які марки стали найпопулярнішими в березні
12:26 - UniCredit буде ліквідовувати, а не продавати свій бізнес в московія
11:55 - Гороховський повідомив як шахраї обманюють власників банківських карток
11:31 - В московії майже на 100% заблокували Telegram
11:20 - Понад 4,8 млрд грн ПДВ – внесок від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
11:18 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 89,3 млн гривень
11:16 - Надходження туристичного збору від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 2,1 млн гривень
11:14 - До уваги платників акцизного податку – виробників та імпортерів сигарет!


Більше новин