Мінсоцполітики інформує про встановлення права на отримання житлових субсидій

28.09.2021 17:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство соціальної політики України продовжує інформувати громадян про житлові субсидії.
Зокрема йтиметься про встановлення права на їх отримання. Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, тобто за місцем реєстрації особи, з урахуванням усіх зареєстрованих осіб.
При цьому під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), та/або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, житлова субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника). За рішенням органів соціального захисту населення субсидія може бути призначена за фактичним місцем проживання особам, які орендують житло на підставі договору найму, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію. Житлова субсидія також може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами. У випадках, призначення житлової субсидії орендарям та внутрішньо переміщеним особам, склад домогосподарства декларується заявником під час звернення за призначенням житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства. Житлова субсидія не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання особи та за місцем її фактичного проживання. Більш детально на веб-сайті Мінсоцполітики /за посиланням/. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
14:00 - Щомісячні опитування підприємств України, червень 2026 року
14:00 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у червні
13:14 - "Псевдогуманітарка" на 50 мільйонів гривень: БЕБ викрило масштабну схему ввезення авто
13:00 - Новий стандарт купівлі житла: як змінюється ринок нерухомості України
12:56 - За рік кількість заброньованих зросла на 300 тисяч – Соболєв
12:50 - Біткоїн впав до мінімуму за майже 2 роки попри кінець війни в Ірані – яка причина
12:37 - У Нацбанку пояснили, що чекає на "Укрпошту" після того, як там не звільнили Смілянського
12:32 - московіяни навмисно знищують урожай України: фермери розповіли про тактику ворога
12:30 - Україні потрібні банки для ММСБ
12:19 - ДБР арештувало будівлю сина ексочільниці Хмельницького МСЕК
12:00 - "Мрії не чекають": АВТ Баварія та Українська асоціація футболу підтримують дитячий спорт
11:50 - Удар по Temu та AliExpress: ЄС наклав мито у 3 євро на кожну посилку з Китаю
11:35 - Російські удари та негода: які регіони залишаються без світла
11:33 - Суб’єктом господарювання помилково подана податкова звітність: дії платника
11:31 - Маєте податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
11:29 - Фізична особа отримала дохід, а податкову декларацію про майновий стан і доходи не подала: що з ПДФО?
11:27 - Трамп заробив понад 1 мільярд доларів на мем-монетах та ліцензованих бібліях
11:26 - Продаж фізособою іншій фізичній особі рухомого майна за посередництвом юридичної особи: що з ПДФО?
11:25 - Яку податкову звітність подає до контролюючого органу благодійник – фізична особа, яка внесена до Реєстру волонтерів?
11:24 - Розрахунок фінансового результату по операціях з інвестиційними активами: визначення витрат на придбання інвестиційного активу у разі його продажу не у повному обсязі
11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:22 - Денис Шмигаль обговорив із представниками Міллі Меджлісу Азербайджану відновлення української енергетики
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)


Більше новин