Відкриття офісу Facebook в Україні та запуск нових продуктів: Мінцифри обговорило подальшу співпрацю з Facebook

28.09.2021 11:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Президент України Володимир Зеленський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом. Основні пункти перемовин — можливість відкриття офісу Facebook в Україні, а також запуск нових продуктів компанії для українських користувачів.
Крім цього, Президент розповів про ключові здобутки у впровадженні цифровізації та подальші плани. "Цифровізація — пріоритет нашої держави.
Це одна з крутих реформ, яка активно втілюється.
Ми оцифровуємо 100% держпослуг.
Це не тільки наше бажання — зробити всі послуги щодо бізнесу та держави доступними і комфортними для людей у цифровому форматі", — зазначив Володимир Зеленський. Також глава держави запросив представників Facebook відвідати Diia Summit цієї осені у Києві: "Це було б серйозною підтримкою діджитал-напряму в Україні.
Ми впевнені, що будемо першими в Європі щодо реалізації всіх цифрових послуг.
Ваш приїзд був би дуже добрим сигналом". Мінцифри співпрацює з Facebook від самого початку свого існування.
Разом ми вже реалізували декілька успішних проектів.
Зокрема, запустили AMBER Alert — систему сповіщень про зникнення дітей. “Ми активно співпрацюємо зі світовими технологічними компаніями.
Це Amazon, Microsoft, Apple, Google, Samsung, Lyft та багато інших ІТ-гігантів.
Наша ціль — не лише регулярний запуск спільних проектів, а й поява офіційного представництва Facebook в Україні.
Зі свого боку ми готові сприяти виходу компанії на наш ринок.
Впевнений, що наша співпраця буде корисною як для України, так і для Facebook”, — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Також у співпраці з Facebook Мінцифри запустило спільний освітній проект "Основи використання Facebook та Instagram для розвитку бізнесу онлайн" та SMB Hub Ukraine для малого і середнього бізнесу.
Крім цього, компанія Facebook запустила українську версію платформи з цифрової освіти для батьків, учителів і підлітків Get Digital в межах Європейського тижня цифрової грамотності в Україні. “Ми хочемо надавати найкращі послуги та підтримку нашим користувачам в Україні.
Це можна побачити у спільних проектах, включно з нещодавнім запуском Facebook AMBER Alert.
Ми сподіваємось у майбутньому зміцнити нашу співпрацю”, — зазначила СОО Facebook Шеріл Сендберг.

Додати коментар

Користувач:
email:





Час довіряти
Тільки собі та досвіду,
А не прогнозам

- Fin.Org.UA

Новини

19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам
15:15 - В Києві 100 тисяч родин знов зі світлом після ворожої атаки
15:07 - "Енергоатом" замовив їдкий натр у 1,5 раза дешевше після "Міндічгейту" – ЗМІ
15:03 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню NV.ua про макроекономічні тренди, стійкість банків, зростання кредитування та міжнародну підтримку України
14:40 - Нафтові доходи московія у січні піднялися на 130 мільйонів доларів – МЕА
14:30 - Мінрозвитку розповіло про наслідки ударів московія по портам та залізниці України
14:24 - США готові зняти санкції з російської нафти, якщо закінчиться війна з Україною
14:20 - Одна з найнебезпечніших операцій: "Нафтогаз" відремонтував об'єкт в 5 кілометрах від лінії вогню
14:16 - Новий Трудовий кодекс: реальна спроба перезавантаження


Більше новин