Зміни та доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»

28.09.2021 11:03 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що станом на 22.09.2021 оновлена версія 1.29.20.0 спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».
Відповідно до цього оновлення додані нові версії документів.
1. На виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 26.07.2021 року № 427 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з питання застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій» додано:
- F/J 1311404 – Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій. Форма № 1 РРО.
-F/J 1316603 – Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій. Форма № 1-ПРРО.
- F/J 1317103 – Заява про включення до Реєстру ЦСО РРО. Форма № 1-РЦСО.
-F/J 1391802 – Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованих/ удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО. Форма № 5-ПРРО.
2. Відповідно до змін, які внесені наказом Міністерства фінансів України від 27.08.2021 № 484 «Про затвердження змін до форми Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній та порядку його складання» додано:
- J1800102 – Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній.
 
Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!
https://dp.tax.gov.ua
https://www.facebook.com/;
https://www.youtube.com/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок валютний –
Дійшло до кульмінації
Тисячоліття.

- Fin.Org.UA

Новини

11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?
11:40 - Які розрахунки суб’єкти господарювання мають право проводити в іноземній валюті?
11:39 - ФОП при проведенні документальних перевірок надає виписки, у тому числі зі своїх рахунків, що відкриті для власних потреб
11:38 - Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску: яким чином платник може отримати?
11:38 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
11:37 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
11:36 - За проведення розрахунків через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару застосовується відповідальність
11:35 - Спосіб, у який платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем
11:34 - Зміни в облікових даних платника податків: які документи необхідно подати до податкової?
11:33 - За видобування нафти до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 37,3 млн грн рентної плати
11:32 - Платники екологічного податку спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 164,2 млн гривень
11:31 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети більше ніж на 2,9 млрд гривень
11:30 - Про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість – на зустрічі податківців Дніпропетровщини з бізнесом
11:29 - Дніпропетровщина: податківці зустрілися з платниками акцизного податку регіону
11:28 - Від партнерства до результату: на Дніпропетровщині визначили пріоритети наповнення місцевих бюджетів
11:27 - Надходження від податку на нерухомість зросли на 8,6 %
11:26 - Як отримати Витяг про стан розрахунків з бюджетом онлайн?
09:27 - Uber і Lyft виграли суд у Нь’ю-Йорка щодо права звільняти таксистів
09:00 - У двох районах Сум росіяни вдарили по АЗС
08:30 - Як живеться українському бізнесу в Польщі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.07.2026
06:00 - Дронами по "російському Amazon": історія Wildberries
00:02 - Джерсеї в господарстві: особливості утримання, догляду та переваги породи
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 22 липня: чи буде підвищення тарифів
19:37 - У Міненерго заявили, що не підвищуватимуть тарифи до завершення воєнного стану


Більше новин