Виїзд мобільного ЦОПу до м. Підгородне Підгородненської територіальної громади

28.09.2021 09:18 | Fin.Org.Ua

Для вирішення невідкладних питань з оподаткування, забезпечення зручних та доступних умов для декларування та отримання послуг і сервісів фізичними та юридичними особами 17.09.2021 за підтримки голови Підгородненської територіальної громади (далі – ТГ) Горба Андрія до м. Підгородне здійснено виїзд мобільного ЦОПу Головного управління ДПС у Дніпропетровській області  (далі – ГУ ДПС) за участі фахівців ЦОПу Дніпровської ДПІ ГУ ДПС, а саме: заступника начальника Дніпровської ДПІ Некрасової Ірини та завідувача сектору надання адміністративних послуг Дніпровської ДПІ Кіслової Нелі.
У ході проведення заходу здійснено інформаційно-роз’яснювальну та консультаційну роботу з питань нарахування, сплати та пільг по земельному податку і податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, змін порядку подання звітності з єдиного внеску, заповнення поля «Призначення платежу» в розрахункових документах, обов’язку платників щодо подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, за формою № 20-ОПП, внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи після отримання спадщини, продажу (обміну) рухомого та нерухомого майна та інших випадків обов’язкового декларування доходів, впроваджені електронні сервіси ДПС, привілеї «Електронного кабінету», безкоштовного отримання КЕП, врегулювання податкового боргу, щодо основних питань одноразового добровільного декларування, ознайомлення зі сторінками ДПС України на Facebook та You Tube, Telegram-каналом, сторінкою «ДПС у Дніпропетровській області» на Facebook.
Під час відвідування Підгородненської ТГ до спілкування з громадянами в онлайн режимі долучився заступник начальника ГУ ДПС Леонов Валерій, який звернув увагу, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Він запропонував користуватися Базою знань ДПС, яка доповнена новим розділом «Одноразове добровільне декларування», що містить відповіді на актуальні запитання. Наголосив, що скористатись Базою знань можливо у вільному доступі через вебпортал «Державна податкова служба України», або безпосередньо через пошукову систему в Інтернет мережі на сайті «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», чи за посиланням https://zir.tax.gov.ua
Під час виїзду фахівцями прийнято заяви:
- за формою № 5ДР – 4,
- за формою № 1ДР – 5,
- громадян для нарахування земельного податку – 8.
Надані консультації з питань:
- сплати земельного податку та видані реквізити для оплати 6 громадянам;
- повернення ПДФО за навчання дитини;
- застосування РРО/ ПРРО;
- внесення змін у додаток до ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, у зв’язку із змінами програмного забезпечення РРО.
Видано витяги про реєстрацію платників єдиного податку 13 фізичним особам – підприємцям; довідки про доходи – 4 громадянам;
Для забезпечення своєчасної сплати податків і зборів декларантам надані реквізити рахунків для сплати податків і зборів до державного та місцевого бюджетів.
Мешканці м. Підгородне отримали від податкової служби примірники друкованої продукції інформаційно-роз’яснювального характеру.
Начальник фінансового відділу Підгородненської міської ради Чуракова Ірина висловила подяку та впевненість у подальшій спільній роботі по наданню адміністративних послуг безпосередньо на території ТГ для зручності громадян.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:55 - На Закарпатті судитимуть депутата від ОПЗЖ, який приховав 6 мільйонів гривень
15:32 - ВАКС продовжив обов'язки голові АМКУ і його дружині
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:30 - Подорожчання проїзду, тарифи на телеком та соки по-новому: що зміниться в липні
15:12 - Законопроєкт про корпоратизацію "СхідГЗК" пройшов перше читання
14:50 - Окупаційна влада заявила, що "найближчим часом" кримчани палива не отримають
14:25 - "Нацкешбек": невикористані до кінця дня кошти повернуться до бюджету
13:48 - Зняла арешт з землі на майже 22 мільйона гривень: судитимуть держреєстраторку
13:20 - Трамп вимагає від АЗС негайно знизити ціни на бензин і пригрозив "великими проблемами"
13:10 - Україна отримала від Євросоюзу 3,9 мільярда євро на оборону
12:56 - Економічний ефект інтеграції жінок у ринок праці
12:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 30 червня
12:43 - Опитування: вперше за 20 років про погіршення економіки говорить більшість росіян
12:20 - Одна з головних валют Азії знецінилася до мінімуму за 40 років
12:09 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
11:58 - Nova Post запустила логістичний хаб у Молдові
11:45 - Супертанкери знову йдуть через Ормуз після атак Ірану на судна
11:25 - Ощадливе споживання – правило дбайливого ставлення до енергоресурсів і допомога енергетикам
11:25 - McDonald's відкрив третій ресторан у Черкасах
11:20 - На Київщині після негоди світло повернули для 200 тисяч родин
11:15 - Ціни на нафту завершують червень падінням на 20%
11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?


Більше новин