Дмитро Кулеба: Регіональні альянси України формують пояс безпеки та процвітання для нашої держави

28.09.2021 09:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Люблінський трикутник з Литвою та Польщею, Асоційоване Тріо з Грузією та Молдовою, Кримська платформа є прикладами нової проактивної зовнішньої політики України, яка формує пояс безпеки та процвітання для нашої держави.  Про це Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у понеділок, 27 вересня, в ефірі «Свободи Слова» на ICTV.  «Ми перестали чекати, поки партнери щось зроблять за нас.
Ми залишили це в минулому.
Ми віримо в свою країну та не боїмося робити перший крок, бути ініціативними», — заявив Дмитро Кулеба.  Міністр нагадав, що за попередні півтора роки Україна створила цілу низку нових міжнародних форматів, які спрямовані на формування поясу безпеки та процвітання для нашої держави.  «За останні півтора роки ми створили Люблінський трикутник, об’єднання України, Польщі та Литви.
Цей формат працює просто зараз, ми ведемо консультації, зокрема щодо Білорусі», — сказав Міністр.  Він повідомив, що наступного тижня відвідає Варшаву, де буде говорити з польським та литовським колегами, зокрема щодо ситуації в Білорусі. «Ми вперше за всі роки євроінтеграції створили Асоційоване Тріо України, Молдови та Грузії для того, щоб разом рухатися в ЄС і краще взаємодіяти в регіоні Чорного моря разом з країнами ЄС і НАТО», — наголосив Міністр.  Дмитро Кулеба також навів приклад успішного проведення Україною установчого саміту Кримської платформи.  «Все це і є створення регіональних альянсів України.
Альянсів, які створюють пояс безпеки та процвітання для нашої держави», — додав він.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансова свобода - це наша мета
Збільшуємо бюджет, але виключаємо дірки
Поєднуючи основи і ризики
Успішність гарантованою не буде, але її шанс тут є

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?


Більше новин