Денис Монастирський провів зустріч з керівниками підрозділів патрульної поліції України

24.09.2021 21:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 24 вересня, Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський провів зустріч з керівним складом Департаменту патрульної поліції з усієї України.  Під час зустрічі сторони обговорили проблемні питання, які виникають у підрозділах в регіонах. «Ви та колектив, який представляєте – це обличчя, яке бачать громадяни.
Сьогодні я хотів би поговорити саме про вдосконалення патрульної поліції.
Я прихильник діалогу.
Тому хочу послухати ваші зауваження щодо недоліків служби», - сказав Денис Монастирський. Міністр внутрішніх справ та керівники підрозділів патрульної поліції обговорили можливість збільшення заробітних плат для рядового складу, а також необхідність оновлення та збільшення кількості патрульних автомобілів та нагрудних відео реєстраторів, якими оснащена форма поліцейських. «Вже зараз ми працюємо над тим, щоб підвищити патрульним заробітні плати, зважаючи на той рівень стресу, ризиків для життя та здоров’я, навантаження, із якими щодня стикаються поліцейські.
Моя мета – створити в Україні нові умови роботи для поліцейських.
Починаючи від оплати їхньої праці, завершуючи тим, як і де вони працюють.
Усе, що стосується роботи поліцейського, має викликати довіру та повагу.
Дякую за службу, панове офіцери», - зазначив він. Голова Нацполіції Ігор Клименко наголосив, що патрульна поліція у містах має підтримку понад 50%.

Додати коментар

Користувач:
email:





Pension and hedge funds
Sovereign wealth and individuals
Buyers of securities

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
14:35 - Нідерландський банк-гігант не зміг вийти з російського ринку
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:12 - Правоохоронці викрили чергову схему на "єВідновленні"
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
14:00 - Виплата кешбеку за лютий розпочнеться з 7 квітня
14:00 - Великодній кошик за п’ять років подорожчав майже вдвічі
14:00 - В Києві переглянуть тарифи на проїзд в громадському транспорті
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:45 - СБУ повідомила про підозру капітану, який керував суднами "тіньового" флоту московія
13:40 - "Склад серйозно пошкоджено": росіяни атакували виробника снеків Flint, Сан Санич, Big Bob
13:35 - В які терміни та за якою формою фізична особа може отримати довідку про подану податкову декларацію про майновий стан і доходи?
13:33 - Виплата членських внесків ІТ-кластеру резидентом Дія Сіті: особливості заповнення податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:31 - Деклараційна кампанія 2026: коли обов’язок подання податкової декларації вважається виконаним
13:30 - З 10 квітня на Дніпрі, Десні та шести водосховищах запроваджують щорічну нерестову заборону
13:30 - Україна втратила частину валютних резервів: у НБУ розповіли, скільки саме
13:27 - Надходження туристичного збору від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 2,1 млн гривень
13:26 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини протягом першого кварталу платники рентної плати за використання водних біоресурсів спрямували понад 1,4 млн гривень
13:25 - До загального фонду держбюджету від отриманих доходів платники Дніпропетровщини сплатили понад 3,1 млрд грн ПДФО
13:23 - Доходи, отримані від фізичних осіб із використанням реквізитів ЕП3 (P2P-платежі): що з декларуванням?


Більше новин