Розпочалася друга фаза спільного з ЄІБ проекту щодо оновлення міського громадського транспорту

24.09.2021 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні відбулася стартова нарада щодо реалізації другої фази проекту «Міський громадський транспорт».
Він фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку у рамках ініціативи Міністерства інфраструктури України. Нова фаза «Міський громадський транспорт II» передбачає закупівлі для парків громадського транспорту в українських містах нового екологічного транспорту. «Команда Міністерства інфраструктури чітко розуміє, що Україні слід максимально пришвидшувати реалізацію міжнародних інвестиційних проектів як на державному, так і місцевому рівнях.
Це гарантує, що ми отримаємо системний ефект від розвитку інфраструктури у всіх регіонах країни, зокрема у містах, де місцева влада не використовує сповна усі наявні наразі фінансові можливості. Старт ІІ фази проекту «Міський громадський транспорт» - це той практичний результат, якого вдалося досягти за доволі короткий термін.
Завдяки цьому, щонайменше 18 українських міст з допомогою кредитного інструменту ЄІБ та за сприяння Міністерства, зможуть отримати нові електричні автобуси, трамваї, тролейбуси, поїзди метрополітену, а також модернізувати трамвайні та тролейбусні лінії», — розповіла заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Анна Юрченко. Які міста беруть участь в проекті? Для реалізації другої фази проекту попередньо обрано 18 міст, а саме: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Остаточний перелік міст буде сформовано після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та ЄІБ, після чого до проекту зможуть доєднатися і інші міста України. Скільки грошей буде витрачено? Кредит ЄІБ складає 200 млн євро. Загальна вартість проекту — 400 млн євро. Очікується, що перша партія екологічного транспорту буде поставлена уже в 2022 році. Нагадаємо, в грудні 2020 року Уряд України та Європейський підписали угоду про реалізацію ініціативи «Міський громадський транспорт України ІІ».
Вона є другою фазою проекту «Міський громадський транспорт», який реалізовувався в Україні з 2017 року. Завдяки йому вже оновлюються парки громадського транспорту в Києві, Харкові, Львові, Тернополі, Луцьку, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську і Чернівцях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок акційний,
Що день росте, а день падає.
Не віщують птахи.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.04.2026
15:10 - Мінрозвитку розповіло про регуляторні зміни, які прискорюють відбудову
14:59 - Шахтарі "ЛНР" скаржаться на банкрутство шахт та відсутність виплат
14:55 - Нові легковики в Україні: в яких регіонах їх найчастіше купують
14:36 - Затверджено Консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2025 рік та розподіл прибутку
14:25 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
14:25 - Китай зірвав мегаугоду Meta на 2 мільярди доларів
14:25 - НБУ спрямує до держбюджету рекордну суму прибутку
14:24 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
14:22 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
14:22 - Російський ринок захоплюють магазини економкласу – розвідка
14:21 - Плата за землю: понад 1,8 млрд грн – надходження від юридичних осіб до бюджетів громад Дніпропетровщини
14:19 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
14:18 - Національна стратегія доходів: пріоритетні напрями розвитку податкової системи
14:16 - З якого часу мають право зареєструватись платниками єдиного податку четвертої групи новоутворені сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи?
14:15 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати надійшло понад 566,2 млн гривень
14:13 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
14:11 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
14:10 - До Ізраїлю прибуло нове судно з краденим українським зерном
14:09 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
14:05 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни
14:01 - Деклараційна кампанія 2026: Від 0 % до 18 % – як оподатковується продаж майна
14:00 - Суд призупинив анулювання ліцензії казино Cosmolot
13:59 - Від ФОПів до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 1,9 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:56 - Безбрар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
13:40 - Правоохоронці викрили конвертцентр з оборотом до 18 мільярдів гривень
13:39 - УЗ отримала нові пасажирські вагони, виготовлені в Україні цьогоріч
13:22 - Хочеш служити в ССО? Як підготуватися, навіть якщо ти не спортсмен
13:15 - Європейські компанії прогнозують підвищення цін
13:00 - Ворожий БпЛА влучив в залізничне підприємство на Полтавщині


Більше новин