Прем’єр-міністр: Програми кредитування мають стати доступнішими для людей

24.09.2021 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 24 вересня відбулася нарада за участі представників банківського сектору.
На зустрічі були присутні Міністр фінансів Сергій Марченко, Міністр юстиції Денис Малюська, представники Національного банку, Офісу Президента, народні депутати. Учасники обговорили питання підвищення ефективності програм кредитування для малого й середнього бізнесу та програм іпотечного кредитування. Зокрема, Прем’єр-міністр наголосив на важливості посилення інвестиційної складової програми «Доступні кредити 5-7-9%».
Він дав завдання Міністерству фінансів спільно з очільниками областей опрацювати механізми її вдосконалення. «Наше завдання — щоб програмою доступних кредитів активніше користувалися підприємці, які створюють робочі місці та стимулюють розвиток економіки», — зазначив Денис Шмигаль. Також очільник Уряду відзначив ефективність президентської програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%». «На сьогодні іпотечні кредити видають уже 17 банків.
Підписано 847 кредитних договорів на загальну суму понад 722 млн грн.
Програма працює, і ми маємо розвивати її далі — не лише в містах-мільйонниках, але й у невеликих містах — аби більше українців могли отримати доступне та якісне житло», — підкреслив Прем’єр-міністр. Учасники наради також порушили питання забезпечення адміністрування процедур, необхідних для податкової амністії.
Денис Шмигаль звернувся до Державної служби фінансового моніторингу та Національного банку України з проханням дати роз’яснення для фінансових установ щодо роботи нового закону.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 29 квітня: ціни на електроенергію не змінять, чи відмовиться Україна від впровадження ПДВ для ФОП
20:45 - Для 600 тисяч родин в Україні відновили електропостачання після негоди
20:20 - Дію програми кешбеку на пальне продовжили до кінця весни
20:15 - Дрони не зламали експорт нафти московія: у травні відвантаження можуть зрости
20:00 - Українці зможуть отримати компенсацію на пальне від держави до кінця травня
19:55 - Ворог атакував енергетику Миколаївщини: є знеструмлення
19:45 - Пентагон уперше назвав ціну війни з Іраном – уже $25 мільярдів
19:15 - Нафта підскочила до максимуму за місяць на тлі затяжного протистояння США та Ірану
19:00 - Ще 20 тисяч родин в Україні отримають компенсацію на ремонт житла після атак московія
18:58 - Китай закріплює контроль над німецькою логістикою
18:45 - московія додала до "тіньового флоту" чотири танкери для газу
18:31 - Денис Шмигаль: США виділять 100 млн доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС
18:15 - США нададуть 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС після атаки московія
17:59 - Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:55 - Для українців ціни на електроенергію до кінця жовтня не змінюватимуться
17:52 - Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:50 - Марченко розповів, чи може Україна відмовитися від впровадження ПДВ для ФОП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 30 квітня
17:30 - WE Finance Code: фінансові установи можуть долучитися до першої хвилі підписантів
17:30 - Двом ломбардам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
17:15 - Україна ввела санкції проти суден тіньового флоту московія та причетних до викрадення українських дітей
16:44 - Падіння ціни на нафту швидко перекрила премія за ризик – ЗМІ
16:42 - У Держстаті розповіли про збільшення середньої зарплати у березні
16:30 - Мінекономіки готує інституції та аграріїв до правил ЄС – стартує активна фаза проєкту IPRSA III
16:30 - Кому вигідні нікотинові заборони
16:25 - З реєстру колекторських компаній виключено одну установу
16:15 - "Українська правда" запускає підписку: що зміниться для читачів
16:10 - "Укргазвидобування" перерахувало 5,4 мільярда рентної плати: які суми отримали регіони


Більше новин