В рамках Women in Leadership Series відбудеться зустріч з Владиславою Магалецькою

24.09.2021 18:06 | Міністерство інфраструктури України

24 Вересня 2021, 15:10У середу, 6 жовтня 2021 року, о 17:30 в рамках проєкту Women in Leadership Series – серії відвертих розмов з впливовими жінками державного сектору, бізнесу та наукової спільноти України, відбудеться зустріч із Владиславою Магалецькою - головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.
Владислава Магалецька традиційно поділиться з учасницями особистим досвідом та розповість про виклики на шляху лідерства. Як завжди, у всіх учасниць буде достатньо часу, щоби обговорити всі питання, які їх цікавлять.
Зустрічі у форматі відвертого діалогу об’єднують жінок з державного сектору в безпечному та комфортному середовищі, що дозволяє їм ділитися досвідом особистого та професійного розвитку та знайомитись з іншими жінками, що прагнуть змін. А також, дають можливість зазирнути за лаштунки життя і кар’єри успішних жінок та відверто поговорити про те, які перепони доводиться долати на шляху досягнення позитивних змін у суспільстві.
Тільки обмежена кількість учасниць зможе долучитися до заходу особисто. Реєстрація на офлайн-захiд триває до 4 жовтня, або до досягнення максимально можливої кількості учасниць в порядку реєстрації. Звернуть увагу на обов’язкові карантинні вимоги щодо участі у заході! 
Якщо ви бажаєте долучитися онлайн, запрошуємо реєструватись на трансляцію в Zoom: https://zoom.us/meeting/register/tJcrd-Cgrj4tGNFA1-dtGVeZIs0gQ340ipxC
Приєднуйтеся, буде цікаво!
Про WLS
Women in Leadership Series - це серія відвертих розмов з впливовими жінками які представляють державний сектор, бізнес та наукові кола України.
Для того, щоб учасниці та учасники могли спілкуватися вільно та безпечно, на зустрічах WLS не ведеться аудіо- чи відео-запису, а також застосовується правило Chatham House.
Women in Leadership Series організовує для вас платформа Reformers Hub – ініціатива з обміну знаннями та досвідом в рамках програми «Українська Архітектура Реформ» (URA). Reformers Hub надає можливість навчатися разом із однодумцями з державного сектору, зміцнюючи спільноту професіоналів, відданих державній службі, обміну досвідом та особистісному зростанню. «Українська Архітектура Реформ» фінансується за рахунок Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку в Україні (MDA), яким керує ЄБРР. Донорами MDA є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз в якості найбільшого донора.



Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves,
In the global financial sea,
Markets rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам
15:15 - В Києві 100 тисяч родин знов зі світлом після ворожої атаки
15:07 - "Енергоатом" замовив їдкий натр у 1,5 раза дешевше після "Міндічгейту" – ЗМІ
15:03 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню NV.ua про макроекономічні тренди, стійкість банків, зростання кредитування та міжнародну підтримку України


Більше новин