Ігор Безкаравайний взяв участь у роботі круглого столу з вирішення ветеранських питань

17.09.2021 21:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний відвідав з робочим візитом Івано-Франківськ. Під час поїздки він взяв участь у роботі круглого столу «Утвердження й зміцнення єдності суспільства, розбудова його інститутів для врегулювання нагальних питань соціального захисту ветеранів та членів їхніх сімей». На заході також були присутні керівники Івано-Франківської облдержадміністрації, народні депутати, ветерани російсько-української війни та родини загиблих захисників. Круглий стіл відбувся у межах виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під головуванням голови підкомітету з питань соціального захисту ветеранів Анатолія Остапенка. Учасники заходу обговорили питання соціального захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин полеглих воїнів, медичної та психологічної реабілітації, реінтеграції захисників та переходу з військового до цивільного життя, підвищення професійного та освітнього рівня, належне вшанування пам’яті загиблих Героїв. «Сьогодні ветеранська політика є пріоритетною для держави, – сказав Ігор Безкаравайний.
– Це ми можемо бачити на прикладах активної співпраці Мінветеранів з депутатським корпусом, законодавчих ініціатив, які у нас напрацьовуються.
Крім того, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України затвердив проєкт державного бюджету на 2022 рік, в якому закладено 5,5 млрд грн на забезпечення житлом захисників та сімей загиблих Героїв.
За всю історію існування Мінветеранів це – перший випадок виділення такого обсягу коштів на реалізацію ветеранської політики». Заступник Міністра у справах ветеранів також зазначив, що команда Міністерства й надалі працюватиме над вирішеннями проблемних питань, з якими стикаються захисники та їхні родини. «Ми знаємо про проблеми ветеранів, і працюємо над їх вирішенням.
Якщо говорити про виклики, які постали перед Мінветеранів, то головний з них наразі – зміна існуючих та створення нових сучасних механізмів для того, щоб ветеранам, їхнім сім’ям та родинам полеглих захисників стовідсотково забезпечувалися ті гарантії, які прописані у законодавстві», – наголосив Ігор Безкаравайний.
  Також під час робочої поїздки заступник Міністра відвідав Меморіальний сквер Івано-Франківська, де поховані учасники АТО/ООС, зокрема, Герой України Роман Гурик, поклав квіти та вшанував хвилиною мовчання пам’ять полеглих за незалежність і територіальну цілісність держави. Крім цього, Ігор Безкаравайний взяв участь у відкритті виставки «Незламні», присвяченій захисникам України та відвідав музей Героїв Небесної Сотні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок акційний,
Що день росте, а день падає.
Не віщують птахи.

- Fin.Org.UA

Новини

20:05 - На Київщині у корупції викрили посадовця автодору
19:33 - Нафта впала нижче 75 доларів за барель
19:09 - Уряд заборонив казино для військових
18:35 - Обшуки у посадовців ФДМУ: правоохоронці підозрюють заниження вартості Ocean Plaza
18:26 - Коментар Національного банку щодо зміни реального ВВП у І кварталі 2026 року
18:25 - На Одещині планують зібрати 770 тисяч гектарів озимих жнив
17:55 - Результати ударів по "Кримському титану": пошкоджено новий цех та інші об’єкти – ЗМІ
17:47 - OKKO та WOG встановлюють ціни майже синхронно – Кириленко
17:17 - Українські морпорти з початку року обробили 40 мільйонів тонн вантажів
17:05 - Долар знову наближається до 45: Нацбанк показав офіційний курс валют на 19 червня
16:50 - Місцеві бюджети отримали на 22,6% більше зборів, ніж минулого року
16:40 - московія заробила 2 мільярди нафтодоларів за 3 місяці санкційних винятків США
16:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Табу на прості фінансові рішення
16:25 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
16:20 - БЕБ викрило мережу тіньових АЗС на Дніпропетровщині
15:50 - Дефіцит кадрів в Україні досяг історичного максимуму – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.06.2026
15:30 - У Львові відкриють офіс залучення та підтримки норвезького бізнесу
15:10 - Рада розблокувала закон про зміни до бюджету-2026, проваливши шість голосувань
15:00 - Defense tech, бізнес та нова економіка України: у Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026
15:00 - "Економічна правда" відсвяткувала 20 років та нагородила 100 підприємців
14:42 - На Миколаївщині відновили систему водопостачання
14:40 - Уряд перепризначив Корікова головою Держатомрегулювання
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - NBU Leaves Its Key Policy Rate Unchanged at 15%
14:00 - Сюрпризу не сталось: НБУ зберіг облікову ставку на рівні 15%
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:50 - У Криму після ударів по інфраструктурі зупинено рух низки поїздів


Більше новин