Минстратегпром зарегистрировал 779 предприятий по работе с металлоломом

17.09.2021 17:30 | Укррудпром

16:50 17 сентября 2021 года

Министерство по вопросам стратегических отраслей промышленности внесло 779 предприятий в перечень субъектов хозяйствования, осуществляющих заготовку или операции с металлоломом. В пресс-службе министерства напомнили, что перечень субъектов хозяйствования, осуществляющих заготовку и операции с металлоломом, ведется в соответствии с изменениями в закон “О металлоломе”, которые вступили в силу 14 июля 2020 года.

“Изменения законодательства направлены на вывод работы заготовителей лома из тени. В частности, предусмотрено, что вносить информацию о субъектах хозяйствования в перечень должен центральный орган исполнительной власти, который обеспечивает формирование и реализует государственную промышленную политику”, — отмечается в сообщении. 

Как сообщалось, по данным Таможенной службы, украинские предприятия в январе-августе 2021 года увеличили экспорт лома черных металлов в 19,93 раза по сравнению с аналогичным периодом прошлого года — до 410,43 тыс. тонн. В денежном выражении экспорт металлолома возрос в 29,5 раза — до $157,15 млн.

В то же время в январе-августе текущего года страна нарастила импорт металлолома в натуральном выражении на 31,7% — до 15,89 тыс. тонн. В денежном выражении ввоз лома возрос в 2,1 раза — до $28,94 млн. 

Додати коментар

Користувач:
email:





A debt crisis looms,
Europeans seek to stay afloat,
Bailouts all around.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.03.2026
00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:12 - Швеція спрямувала додатково понад 56 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ
17:20 - московія використовує окуповану Луганщину для збільшення посівів соняшника
17:16 - Засідання Комісії
17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції


Більше новин