Мінветеранів розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів

17.09.2021 16:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство у справах ветеранів України розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана, повноцінний запуск яких планується здійснити до кінця 2021 року.
Нагадаємо, постанову Уряду про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни було затверджено у серпні 2019 року.
Серед завдань реєстру, зокрема, ведення обліку осіб чотирьох категорій відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни», реалізація пільг, які передбачені законом, адміністрування потреб ветеранів та координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади у питаннях ветеранської політики. У 2020 році Мінветеранів підписало меморандум з Радою міжнародних наукових досліджень (IREX), у якому серед іншого йдеться про допомогу у створенні програмного забезпечення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
Наприкінці 2020-го було підписано договір, а у 2021 році затверджено технічне завдання і розпочато створення реєстру. «Зараз ми закінчуємо роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни.
Також триває робота над електронним кабінетом, завдяки якому кожен ветеран зможе дізнатися про перелік пільг і послуг, які йому гарантовані.
Міністерство зі свого боку зможе побачити ступінь реалізації пільгових програм чи програм підтримки державою ветеранів», – розповів заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук. За його словами, на сьогодні вже розроблене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та Електронного кабінету ветерана.
Наразі разом із тестуванням системи та побудовою комплексної системи захисту інформації, готується пентест (penetration test), який дозволить виявити та у подальшому усунути вразливості в інформаційній системі зокрема й у питанні захисту персональних даних користувачів. Тестувати ЄДРВВ Мінветеранів буде спільно з волонтерами та спеціально сформованою фокус-групою, яка вже розпочала роботу, як з боку користувача (тобто, ветерана), так і з боку адміністратора системи. Разом із цим для ветеранів вже створено Базу знань (https://eveteran.gov.ua/), де у доступному та простому вигляді зібрана інформація про пільги та статуси, які передбачені законодавством для осіб категорій відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни». «Мета Бази знань – поінформувати ветеранів про передбачені їм законодавством права, пільги і гарантії.
І цією системою вже можна користуватися», – зазначив Володимир Левчук.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money markets move,
Trading currencies all day,
Forex fluctuations.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.07.2026
14:20 - Нафтогігант Shell збільшив прибутки вдвічі завдяки війні в Ірані
14:16 - До якого бюджету сплачується податковим агентом ПДФО, що нараховується на дохід фізособи від надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна?
14:15 - Термін, в який здійснюється взаємний обмін інформацією між ЄДР і контролюючими органами стосовно відомостей про ЮО та ФОП
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:01 - Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки
14:01 - Крадіжка сої в АРМА
14:00 - НБУ підвищив облікову ставку до 15,5%
14:00 - НБУ розпочинає модернізацію операційного дизайну процентної політики
14:00 - Національний банк України підвищив облікову ставку до 15,5%
13:59 - Платник ЄП, який не є платником ПДВ, за добровільним рішенням переходить на загальну систему оподаткування: термін подання заяви за формою № 1-ПДВ
13:59 - Чи можна через Електронний кабінет подати Заяву/отримати Довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?
13:58 - Яким чином сплачується ПДФО при наданні нерухомості в оренду на території України, що належить фізичній особі – нерезиденту?
13:56 - Форма і зміст фіскального чека повинні відповідати встановленим законодавством вимогам
13:50 - Як при обчисленні суми податку на нерухоме майно враховується площа приватизованої фізичною особою кімнати у гуртожитку?
13:49 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:47 - Внесено зміни до форми Податкової декларації з транспортного податку
13:46 - Термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:44 - Через аномальну спеку "Укренерго" може застосувати графіки подачі енергії
13:41 - Платником до граничного терміну сплати податкового зобов’язання подано уточнюючу звітність, яка зменшує/збільшує податкове зобов’язання: яку суму необхідно сплатити?
13:40 - ПриватБанк знову продає "Дніпро-Арену" та ТЦ "Приозерний"
13:39 - До уваги платників екологічного податку!
13:38 - Податковий календар на 31 липня 2026 року
13:35 - Транспортний податок: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини більш ніж на 10,1 млн гривень
13:33 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування природного газу надійшло понад 424,6 млн грн рентної плати
13:32 - За підсумками першого півріччя юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млрд грн плати за землю
13:30 - Сухе кріплене. Через спеку в Європі виробництво вина зменшиться, але підвищиться його міцність
13:24 - Законодавством встановлені однакові вимоги щодо фіскалізації готівкових і безготівкових розрахунків
13:22 - Ukraine Support Loan: Україна отримала 3,47 мільярда євро від ЄС
13:21 - Дніпропетровщина: податківці роз’яснили особливості справляння туристичного збору у 2026 році


Більше новин