Расходы на социальные программы в 2022 году вырастут на 7,3 млрд гривен

17.09.2021 12:06 | Укррудпром

12:00 17 сентября 2021 года

Согласно принятому Кабинетом министров проекту госбюджета на 2022 год, финансирование социальных программ увеличено на 7,3 млрд грн по сравнению с 2021 годом. Об этом сообщила пресс-служба Министерства соцполитики.

По словам главы ведомства Марины Лазебной, приоритетом правительства остается пенсионное обеспечение. В частности, речь идет о:

индексации пенсий с 1 марта, которая ожидается для всех пенсионеров, доплатах военным пенсионерам, перерасчете пенсий ликвидаторам аварии на ЧАЭС, расширении программы относительно возрастных доплат к пенсиям для пенсионеров 70-75 лет, установлении минимальной пенсии на уровне 3 тыс. грн для людей в возрасте от 70 лет при полном стаже.

Кроме того, отмечается, что программа субсидий также увеличивается на 3,2 млрд грн. Также проект госбюджета предусматривает целевые социальные инвестиции в размере 1,14 млрд грн.

Напомним, доходы бюджета на год 2022 год определены на уровне 1,277 трлн грн, что на 161 млрд грн выше по сравнению с плановыми показателями госбюджета на 2021. Расходы предлагается установить в размере 1,47 трлн грн (+103 млрд грн к плановому показателю госбюджета на 2021).

При этом дефицит госбюджета предлагается заложить в размере 3,5% ВВП по сравнению с 5,5% в госбюджете на 2021 год, добавил министр.

Проект госбюджета на 2022 год построен, как и указано в Бюджетной декларации, на прогнозе роста номинального ВВП до 5,37 трлн грн, росте реального ВВП на 3,8%, курсовом коридоре гривни к доллару на конец года — 28,6-28,7 грн/$.

При этом ожидается, что инфляция на конец 2022 года составит 6,2%.

Додати коментар

Користувач:
email:





A maze of markets,
Money flows through tangled webs,
Investors’ assets.

- Fin.Org.UA

Новини

17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
16:01 - Іран заявив, що відкрив Ормузьку протоку
15:49 - Кожна шоста пачка сигарет в Україні нелегальна
15:45 - У московії другу добу горить нафтовий термінал після атаки українських дронів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.04.2026
15:15 - Регулятор планує підвищити ціни на електрику для бізнесу
15:03 - Фонд держмайна знову виставить на продаж одну з найбільших хімічних компаній
15:00 - Держава готує нові інструменти підтримки аграріїв у прифронтових регіонах
14:50 - На українському ринку обвалились ціни на огірки: скільки вони коштують
14:21 - Державне "Центренерго" заявило про рекордні прибутки, попри масштабні обстріли
14:00 - Національна система торгівлі квотами на викиди парникових газів: у Мінекономіки обговорили подальші кроки запровадження 
14:00 - Інфляція в єврозоні зросла до найвищого рівня за майже два роки
13:45 - Сума збитків від шахрайських дій з платіжними картками зросла на чверть за рік – НБУ
13:42 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:41 - Фактична перевірка: підстави для проведення
13:39 - Яким чином здійснюється взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах?
13:38 - Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки: відображення у податковій декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП
13:38 - У виробника відомого туалетного паперу суттєво впали продажі після ворожих обстрілів
13:37 - До уваги платників плати за землю!
13:35 - Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання КОРО (РК) (форма № ЗВР-1)?
13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО


Більше новин