В 2022 году планируют увеличить расходы на СНБО и СБУ

17.09.2021 10:18 | Укррудпром

09:40 17 сентября 2021 года

В первой редакции бюджета на 2022 год предусмотрено существенное сокращение расходов на органы государственной власти, вместе с тем расходы на правоохранительные органы должны возрасти. Об этом сообщает Экономическая правда.

В частности, на работу Офиса президента Минфин предлагает выделить в следующем году 1,08 млрд грн, или на 14,86% меньше, чем в этом году. Расходы на парламент предлагается сократить на 7,63% — до 2,6 млрд грн.

“Больше финансирования в следующем году потенциально получат силовые и антикоррупционные органы. И наиболее ощутимо оно возрастет для Совета нацбезопасности и обороны — на 21,12%.

В этом году именно СНБО стало едва ли не главным органом власти, который решал судьбу олигархов и их бизнеса. На пятничное заседание Совбеза украинцы ожидали как на очередную серию любимого сериала. По меньшей мере, так было в первой половине года.

Так или иначе, но совещательный орган, которым является СНБО, в следующем году получит из бюджета почти 304 млн грн”, — говорится в материале.

Также существенно предлагают увеличить расходы на работу Офиса генпрокурора — на 17,5% до 13,56 млрд грн. На СБУ расходы могут возрасти на 7% — до 16,05 млрд грн.

На Национальное антикоррупционное бюро предлагается направить дополнительные 100 млн грн к уже заложенных в этом году 1,080 млрд грн.

Вместе с тем расходы на МВД правительство решило не увеличивать и даже немножко уменьшить. Они в 2022 году останутся почти на том же уровне, что и в этом году — 98,23 млрд грн, против 98,3 млрд грн в 2021 году.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 29 квітня: ціни на електроенергію не змінять, чи відмовиться Україна від впровадження ПДВ для ФОП
20:45 - Для 600 тисяч родин в Україні відновили електропостачання після негоди
20:20 - Дію програми кешбеку на пальне продовжили до кінця весни
20:15 - Дрони не зламали експорт нафти московія: у травні відвантаження можуть зрости
20:00 - Українці зможуть отримати компенсацію на пальне від держави до кінця травня
19:55 - Ворог атакував енергетику Миколаївщини: є знеструмлення
19:45 - Пентагон уперше назвав ціну війни з Іраном – уже $25 мільярдів
19:15 - Нафта підскочила до максимуму за місяць на тлі затяжного протистояння США та Ірану
19:00 - Ще 20 тисяч родин в Україні отримають компенсацію на ремонт житла після атак московія
18:58 - Китай закріплює контроль над німецькою логістикою
18:45 - московія додала до "тіньового флоту" чотири танкери для газу
18:31 - Денис Шмигаль: США виділять 100 млн доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС
18:15 - США нададуть 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС після атаки московія
17:59 - Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:55 - Для українців ціни на електроенергію до кінця жовтня не змінюватимуться
17:52 - Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:50 - Марченко розповів, чи може Україна відмовитися від впровадження ПДВ для ФОП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 30 квітня
17:30 - WE Finance Code: фінансові установи можуть долучитися до першої хвилі підписантів
17:30 - Двом ломбардам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
17:15 - Україна ввела санкції проти суден тіньового флоту московія та причетних до викрадення українських дітей
16:44 - Падіння ціни на нафту швидко перекрила премія за ризик – ЗМІ
16:42 - У Держстаті розповіли про збільшення середньої зарплати у березні
16:30 - Мінекономіки готує інституції та аграріїв до правил ЄС – стартує активна фаза проєкту IPRSA III
16:30 - Кому вигідні нікотинові заборони
16:25 - З реєстру колекторських компаній виключено одну установу
16:15 - "Українська правда" запускає підписку: що зміниться для читачів


Більше новин