Дмитро Кулеба: Відтепер українці можуть подорожувати без віз до заморських територій Франції

04.08.2021 21:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Громадяни України з біометричними паспортами відтепер можуть без віз подорожувати до заморських департаментів та спільнот Франції.  Відповідне рішення ухвалило Міністерство у справах Європи і закордонних справ Франції після тривалих дипломатичних зусиль української сторони.  “Ми давно працювали із французькими партнерами над досягненням цього рішення, яке додатково розширює свободу подорожей для українців.
Наші спільні зусилля досягли успіху.
Я вдячний французькому уряду за позитивний результат”,- заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.  Відтепер українці можуть користуватися правом безвізового в’їзду до таких заморських департаментів і спільнот Франції як Гваделупа, Мартініка, Французька Гвіана, Реюньйон, Сан-П"єр і Мікелон, острів Майотта, острови Уолліс і Футуна, Нова Каледонія, Французька Полінезія, Сен-Бартелемі та Сен-Мартен. Українські громадянами можуть перебувати на цих територіях без віз до 90 днів протягом 180-денного проміжку часу.  МЗС України звертає увагу, що в умовах пандемії, що триває, в’їзд до згаданих територій нині дозволений за умови повної імунізації вакцинами, визнаними Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволеними для використання на території Франції, або за нагальної потреби.
Нагадуємо, що актуальні умови в’їзду до всіх країн світу відображені на інтерактивній мапі МЗС: https://tripadvisor.mfa.gov.ua. Перелік відповідей на розповсюджені питання щодо подорожей світом в умовах пандемії доступний на спеціальній сторінці МЗС України. Довідково МЗС України звернулося до французької сторони з клопотанням щодо запровадження безвізових поїздок громадян України до заморських територій та департаментів Франції у червні 2017 року. Після тривалих дипломатичних зусиль ініціативу підтримали профільні міністерства Французької Республіки, а також місцеві органи влади заморських територій та департаментів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - 64 тисяч українських держслужбовців декларують "бездомність" – ЗМІ
17:50 - Україна, Швеція та ПРООН продовжують спільну роботу з оцінки екологічної шкоди
17:28 - Несплачені 6,7 мільйона податків: судитимуть директора столичної компанії
17:07 - Оновлено порядок здійснення оверсайта платіжної інфраструктури в Україні
17:05 - У Раді зареєстрували законопроєкт, який має здешевити іпотечні кредити
17:00 - Як зміни клімату за 10 років вплинули на показники агросектору України
16:40 - Незаконна приватизація комунальної нерухомості: посадовцю КМДА вручили підозру
16:15 - Дрони атакували хімзавод у московії
16:05 - Уряд затвердив порядок надання субвенції на освітні простори
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:45 - Боротьба з тіньовими перевезеннями: Мінрозвитку оприлюднило законопроєкт
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.04.2026
15:20 - У Німеччині пілоти Lufthansa розпочали страйк: чимало рейсів скасовано
15:02 - У Геніческу відібрали власність у лояльного до окупаційної влади бізнесу
14:30 - У Києві судитимуть шахраїв, які заволоділи квартирами вартістю 25 мільйонів гривень
14:00 - У 2025 році Vodafone збільшив доходи на 14%, а інвестиції – на 41%
13:38 - У березні в Україні стало на дві небанківські фінустанови менше – НБУ
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:30 - Як держава змінила правила для когенерації посеред гри
13:15 - Уряд захистив права на технології, які закуповує держава
13:10 - НБУ ухвалив рішення про ліквідацію АТ "Мотор-Банк"
12:50 - Нікопольський завод феросплавів відсудив у Міндіча та Боголюбова 17,3 мільйона гривень
12:30 - ФГВФО за квартал продав права вимоги за кредитами на 963,2 мільйона гривень
12:21 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
12:20 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
12:19 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:17 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:16 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
12:15 - Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2 %
12:14 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку зросли майже на 38 відсотків


Більше новин