Громадські організації зможуть подаватися на конкурси проектів онлайн, - Мінцифри

04.08.2021 21:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд підтримав постанову, що дозволить брати участь у конкурсах проектів громадських організацій та творчих спілок онлайн.
Незабаром Мінцифри реалізує цю можливість на платформі електронної демократії ВзаємоДія. Раніше треба було збирати, друкувати, зшивати та подавати на конкурс стоси паперів.
Після цього телефонувати до держорганів або шукати інформацію про статус перебігу конкурсу на сайтах.
Це ще один крок до режиму paperless, щоб людям не потрібно було особисто взаємодіяти з державними органами. Що зміниться? конкурси різних органів влади будуть на одній платформі — ВзаємоДія; подання та відбір конкурсних заявок будуть повністю електронними; громадяни зможуть голосувати онлайн за визначення переможців проектів; результати конкурсів можна буде відстежувати онлайн; база проведених конкурсів і ухвалених щодо них рішень з"явиться у відкритому доступі; процес підзвітності та розподілу бюджетних коштів буде прозорим. «Ми створюємо зручні та прості інструменти е-демократії для українців.
Для цього не просто відцифровуємо те, що колись було офлайн, а комплексно покращуємо та спрощуємо процеси, щоб скористатися сервісами е-демократії було так само легко, як зробити замовлення в інтернеті», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська. Більше про ВзаємоДію: https://plan-vzaemo.diia.gov.ua/.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 29 квітня: ціни на електроенергію не змінять, чи відмовиться Україна від впровадження ПДВ для ФОП
20:45 - Для 600 тисяч родин в Україні відновили електропостачання після негоди
20:20 - Дію програми кешбеку на пальне продовжили до кінця весни
20:15 - Дрони не зламали експорт нафти московія: у травні відвантаження можуть зрости
20:00 - Українці зможуть отримати компенсацію на пальне від держави до кінця травня
19:55 - Ворог атакував енергетику Миколаївщини: є знеструмлення
19:45 - Пентагон уперше назвав ціну війни з Іраном – уже $25 мільярдів
19:15 - Нафта підскочила до максимуму за місяць на тлі затяжного протистояння США та Ірану
19:00 - Ще 20 тисяч родин в Україні отримають компенсацію на ремонт житла після атак московія
18:58 - Китай закріплює контроль над німецькою логістикою
18:45 - московія додала до "тіньового флоту" чотири танкери для газу
18:15 - США нададуть 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС після атаки московія
17:59 - Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:55 - Для українців ціни на електроенергію до кінця жовтня не змінюватимуться
17:52 - Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:50 - Марченко розповів, чи може Україна відмовитися від впровадження ПДВ для ФОП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 30 квітня
17:30 - WE Finance Code: фінансові установи можуть долучитися до першої хвилі підписантів
17:30 - Двом ломбардам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
17:15 - Україна ввела санкції проти суден тіньового флоту московія та причетних до викрадення українських дітей
16:44 - Падіння ціни на нафту швидко перекрила премія за ризик – ЗМІ
16:42 - У Держстаті розповіли про збільшення середньої зарплати у березні
16:30 - Мінекономіки готує інституції та аграріїв до правил ЄС – стартує активна фаза проєкту IPRSA III
16:30 - Кому вигідні нікотинові заборони
16:25 - З реєстру колекторських компаній виключено одну установу
16:15 - "Українська правда" запускає підписку: що зміниться для читачів
16:10 - "Укргазвидобування" перерахувало 5,4 мільярда рентної плати: які суми отримали регіони
16:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 29.04.2026
15:58 - На Чернігівщині відремонтували житло: допомогла Латвія
15:37 - Одеський завод у суді вимагає від московії відшкодувати збитки


Більше новин