Герман Галущенко: Енергетична стратегія-2050 має спиратися на реальні показники і бути максимально практичною

04.08.2021 17:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр енергетики Герман Галущенко провів нараду щодо розробки Енергетичної стратегії України до 2050 року.
У нараді взяли участь представники Посольства Великої Британії в Україні, Фонду ефективного урядування, консалтингової компанії KPMG, яку було обрано як консультанта проекту британськими партнерами. Представники KPMG презентували підготовлене технічне завдання і бачення стосовно етапів розробки Енергостратегії-2050, яка буде розроблятися спільно з Міністерством енергетики та із залученням експертного середовища і громадського сектору. Герман Галущенко в свою чергу окреслив ключові завдання і цілі розвитку енергосектору, які обов’язково мають бути відображені в стратегічному документі. Зокрема, зважаючи на майбутню синхронізацію з європейською енергосистемою ENTSO-E та інтеграцію України до європейських енергетичних ринків, необхідно врахувати потенційні обсяги експорту електроенергії, розвиток внутрішнього ринку. Стратегія повинна враховувати потребу у модернізації теплової генерації у поєднанні із скороченням вугільної промисловості, а також прогнозоване зростання «зеленої» енергетики з урахуванням можливостей енергосистеми. Також в стратегії має бути відображено розвиток водневої енергетики відповідно до статусу України як ключового партнера у водневій економіці Європи. «Енергетична стратегія до 2050 року має спиратися на реальні показники енергетичної галузі та бути максимально практичним документом.
Стратегія має бути не набором гасел, а дієвим дороговказом реформування і розвитку енергосектору», - наголосив Герман Галущенко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – це потужно,
На ринку, де все змінюється,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

18:20 - Угорщина закрила справу щодо інкасаторів Ощадбанку: злочину не виявили
17:55 - Біосфера прибере частину товарів з асортименту після удару по складу
17:25 - Сенс банк відреагував на обшуки у головному офісі
17:20 - Мішки грошей, охорона ГУР та Давид. Що відомо про нові плівки НАБУ?
17:00 - ПУМБ до 35-річчя Незалежності презентував колекцію благодійного мерчу "Ми однієї крові"
16:55 - московія недорахувалася 15% експорту нафти через проблеми в ключовому порту на Чорному морі
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 серпня
15:45 - Україна і Литва визначили пріоритети співпраці у сфері енергетики та створили Спільну координаційну групу енергетичного партнерства
15:45 - Путін доручив уряду московія відновити склади Wildberries
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.08.2026
15:20 - Виплати для дітей з інвалідністю зростуть: Рада ухвалила закон
15:00 - "Паперові" вівці й кози: на Одещині викрили мільйонні оборудки з дотаціями
14:25 - Американці забирають собі половину нафти з Венесуели
14:10 - Огляд банківського сектору, серпень 2026 року
14:10 - Кредитування – ключовий рушій приросту чистих активів банків понад два роки поспіль – Огляд банківського сектору
14:10 - Lending Remains Key Driver of Banks’ Net Asset Growth for over Two Straight Years – Banking Sector Review
14:08 - Уряд Молдови зустрінеться з фермерами, які проти транзиту українського зерна
13:47 - Пишний виступить перед Радою через нові "плівки" НАБУ про "Сенс Банк"
13:20 - Зв’язок під час блекаутів: уряд визначив нові вимоги для мобільних операторів
13:18 - Плівки НАБУ: голова комітету ВР хотів контролювати "Сенс банк" – Гетманцев заперечує
13:00 - Авто з-за кордону: як працює КАСКО
12:40 - Заставу за Галущенка "відмили" через "Сенс Банк" – розслідування НАБУ та САП
12:30 - Коли банк забирає актив: хто платить за помилку управління?
12:25 - На Львівщині викрили незаконне виробництво мінералки
12:19 - Нафта зросла у ціні
12:13 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
12:09 - До п’яти фінансових компаній застосовано заходи впливу
12:08 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
12:06 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
12:05 - Верховна Рада в цілому ухвалила закон про корпоратизацію «СхідГЗК»


Більше новин