Прийнято рішення, яке дозволить ефективніше працювати інститутам громадського суспільства, які займаються національно-патріотичним вихованням  

04.08.2021 17:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні на засіданні Уряду було прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  12 жовтня 2011 р.
№ 1049».  Акт розроблено на виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України.  Документ регламентує Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р.
№1049, конкурсні пропозиції подаються організаторові конкурсу в друкованому вигляді.
Це призводить до певних незручностей для інститутів громадянського суспільства та членів конкурсних комісій.
Крім того, необхідно підвищити рівень прозорості проведення відповідних конкурсів.
Отже, постанова впроваджує електроні процедури.  «Ці зміни дозволять ефективніше працювати інститутам громадського суспільства, зокрема, і тим, які займаються національно-патріотичним вихованням, що неодноразово проговорювалось у дискусіях членами Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, яку я маю честь очолювати», - зазначив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

13:21 - Дотримання платниками податків вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податкових платежів та єдиного внеску
13:19 - Заробітна плата особи з інвалідністю, яка працює у ФОПа, не перевищує розміру МЗП: нарахування єдиного внеску
13:17 - Чи може ФОП поточний рахунок, відкритий на фізичну особу, використовувати для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності?
13:16 - Яка інформація належить до публічної інформації та оприлюднюється контролюючими органами?
13:12 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску
13:09 - Чи повинні самозайняті особи, з метою звільнення від сплати єдиного внеску за себе, повідомляти контролюючі органи, що роботодавець сплатив за них страховий внесок?
13:03 - Чи мають право контролюючі органи виступати ініціатором припинення юридичної особи, ФОП?
13:02 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:00 - Податковий календар на 20 березня 2026 року
12:58 - Рентна плата: за користування надрами надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли більш ніж у 3,5 рази
12:57 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на понад 22%
12:56 - Бюджети громад Дніпропетровщини отримали від платників понад 1,1 млрд грн плати за землю
12:54 - Комунікаційно-просвітницький діалог податківців Дніпропетровщини з платниками м. Дніпро
12:52 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з представниками бізнесу Магдалинівської тергромади актуальні питання оподаткування
12:50 - Старт бізнесу і ПДВ: роз’яснювальна сесія від податківців Дніпропетровщини
12:48 - Дніпропетровщина: податківці розширюють співпрацю з юридичною спільнотою регіон
12:45 - Як отримати податкову знижку: дізнайтеся на чому можна заощадити, задекларувавши доходи
12:40 - ДПС послідовно реагує на будь-які прояви корупції: заява щодо викриття посадовиці податкової Сумщини
12:38 - За два місяці 2026 року власники нерухомості сплатили 2,3 млрд грн податку
11:48 - Індія хоче збільшити імпорт добрив з московія і Білорусі – Reuters
11:39 - Місяць донорства: Київстар, Kyivstar.Tech та Ukraine Tower Company зібрали 99 літрів крові
11:26 - Уряд збільшив компенсацію за пошкоджене майно для бізнесу
11:25 - Газ у Європі злетів на 35% після атаки Ірану на найбільший газовий завод у світі
11:05 - ДПС послідовно реагує на будь-які прояви корупції: заява щодо викриття посадовиці податкової Сумщини
10:55 - Судно поблизу катарського газового хаба потрапило під удар Ірану
10:46 - Російський алюмінієвий гігант Дерипаски став збитковим уперше за 11 років
10:27 - Через російські обстріли є нові знеструмлення у трьох областях
10:06 - Прибуток газовидобутку в Україні торік впав у 5 разів: хто заробив найбільше
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 19 березня
09:55 - Нафта відреагувала на атаку по найбільшому заводу скрапленого газу у світі


Більше новин