Угольный трейдер Рината Ахметова увеличил прибыль за полгода до 1,8 млрд гривен

04.08.2021 17:06 | Укррудпром

16:20 04 августа 2021 года

Компания “ДТЭК Трейдинг”, входящая в “ДТЭК Энерго” Рината Ахметова, за первое полугодие 2021 года получила 1,8 млрд грн прибыли против 1,9 млрд грн убытка за аналогичный период 2020 года. Об этом говорится в финансовой отчетности компании.

Согласно отчету, в первом полугодии 2021 года “ДТЭК Трейдинг” снизил выручку на 5,5% — до 8,01 млрд грн.

Себестоимость реализованной продукции за полугодие текущего года составила 7,55 млрд грн.

Также компания получила 1,57 млрд грн операционных доходов и 0,56 млрд грн “других доходов”.

Судя по всему, этот доход связан с курсовой разницей. Как известно, за полгода курс гривни укрепился с 28,27 до 26,84 грн за доллар. В 2020 году курс гривни наоборот — опускался.

“ДТЭК Трейдинг” входит в структуру “ДТЭК Энерго” и занимается поставками угля с шахт ДТЭК и по импорту на тепловые электростанции ДТЭК и другим потребителям.

В ДТЭК входит еще один трейдер — Д.Трейдинг, который занимается перепродажей газа и электроэнергии группы.

Как известно, “ДТЭК Энерго” завершил 2020 год с чистым убытком 19,13 млрд грн при выручке 47,24 млрд грн, по сравнению с прибылью в размере 2,55 млрд грн годом ранее.

Причинами убытков стали переоценка валютных долговых бумаг, начисление процентов по кредитам, амортизация основных средств и курсовые разницы.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

14:33 - Які документи для отримання ПСП подає одинока мати, яка має дитину (дітей) віком до 18 років?
14:32 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
14:30 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:28 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:19 - Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України: стійкість громад залежить від наповнення місцевих бюджетів
14:17 - Ефективна взаємодія влади та бізнесу поглиблює взаємну довіру
14:14 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
14:13 - 4,9 млрд грн податку на нерухомість: які регіони – лідери зі сплати
13:00 - Екосистема турботи про ментальне здоров'я: що обговорювали на конференції мережі ПОВЕРНЕННЯ
12:48 - Звільнився член наглядової ради "Енергоатому": йому терміново шукають заміну
12:35 - В Україні цибуля продовжує дорожчати: яка її ціна
12:30 - Заплатив би вдвічі більше. Чому бізнес недооцінює власні ризики
12:30 - Директор ЦРУ прилетів на Кубу з ультиматумом на тлі паливного колапсу
12:05 - До 30 гривень: у Львові підвищили ціни за проїзд у громадському транспорті
11:50 - ОАЕ тягнуть нову нафтову трубу в обхід Ормузу
11:40 - Активність авторинку: де в Україні найчастіше купують нові та вживані авто
11:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 15 травня
11:19 - В Україні стрімко зріс попит на гібридні легковики: популярні моделі квітня
11:00 - Фермери Миколаївщини зможуть отримати підтримку на 14 млн гривень
10:50 - Щойно ожив – і знову помер: атака дрона зупинила паливний завод "Газпрому"
10:40 - Попри збільшення атак українські порти збільшили перевалку вантажів на понад третину
10:31 - У 8 областях фіксують знеструмлення після обстрілів енергетики
10:20 - На Запоріжжі дрон вдарив по поїзду: є поранені
10:06 - Київ попросив у держави 15 мільярдів на енергостійкість
09:50 - Нафта відреагувала на заяву Трампа про те, що він втрачає терпіння щодо Ірану
09:22 - Наглядова рада "Укргідроенерго" обрала нового гендиректора
09:21 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
09:00 - Представники МВФ приїдуть до України для перегляду кредитної програми
08:30 - Що стоїть за ініціативами Зеленського оновити кадри в лісовій галузі?


Більше новин