Южнокорейская Posco вложит 200 млн. долларов в производство премиального никелевого материала для аккумуляторов

03.08.2021 10:30 | Укррудпром

10:20 03 августа 2021 года

 Южнокорейская металлургическая корпорация Posco инвестирует $200 млн. в строительство завода мощностью 20 тыс. т никелевой продукции высокой чистоты для аккумуляторов в год. Его запуск намечен на 2023 г.

Как пишет портал Metalinfo.ru, данное предприятие, которое разместится на территории металлургического комбината Gwangyang Steel, станет частью производственной цепочки по созданию интегрированного подразделения по выпуску аккумуляторов для электромобилей.

Компания SNCC, совместное предприятие Posco и South Pacific Mining Company (SMSP), добывающее никелевую руду на острове Новая Каледония, вложит около $50 млн. в предприятие, которое будет поставлять штейн с 75% никеля на новый завод.

Кроме того, в мае текущего года Posco подписала соглашение о приобретении за $240 млн. 30% акций австралийской никелевой компании Ravensthorpe, а в июле купила за $7,5 млн. 15% компании Black Rock Mining, которая добывает в Танзании графит — материал для анодов аккумуляторов. На площадке того же меткомбината Gwangyang корейская компания строит завод, который ежегодно будет выпускать 43 тыс. т гидроксида лития.

Всего к 2030 г. Posco планирует довести свои мощности по производству аккумуляторных материалов до 400 тыс. т катодов и 260 тыс. т анодов в год. Из них 220 тыс. т будет приходиться на литий и 100 тыс. т — на никель.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit shock waves spread
Markets tumble, pound drops low
Uncertainty looms

- Fin.Org.UA

Новини

09:25 - У московії після атак дронів палають нафтобази у Твері та Ставропольському краї
09:00 - Суд у Казахстані передумав стягувати $1,4 мільярда з "Газпрому" на користь "Нафтогазу"
08:30 - Чому "Дія.City" не пільга, а броня
08:00 - Власники паїв проти колаборантки: як земельна справа на Харківщині дійшла до Верховного Суду
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:56 - Оновлено порядок оцінки стійкості банків і банківської системи
20:07 - Денис Шмигаль на Миколаївщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
20:00 - Новини 8 липня: атаковані російські танкери
19:50 - Денис Шмигаль: 26 силових трансформаторів від JICA посилять енергетичну стійкість Миколаївщини
19:45 - Apple завойовує прихильність Трампа купуючи мікросхеми виробництва США на $30 мільярдів
19:35 - Кулеба оголосив про створення "національних бригад відновлення": що це значить
19:15 - Україна за одну ніч уразила 5 підстанцій та ключовий енергоміст з московії до Криму
18:43 - московія заборонила експорт дизелю і починає імпорт палива
18:30 - Львівський IT Кластер призначив нового CEO після спроби рейдерського захоплення попереднім
18:26 - Тарас Висоцький: Мінекономіки розробляє механізм компенсації аграріям за знищений урожай у прифронтових громадах
18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:50 - Танкер Chevron був уражений біля берегів московія
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:16 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:43 - Засідання Комісії
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:38 - Денис Шмигаль ознайомився з перебігом робіт із захисту та відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини 
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?


Більше новин