ОГТСУ підвищує ефективність процесів завдяки системі управління підприємством SAP S/4HANA

02.08.2021 19:06 | Оператор ГТС України

Оператор ГТС України запустив в експлуатацію комплексну автоматизовану систему керування підприємством SAP S/4 HANA. Впровадження цієї нової системи SAP, світового лідера у сфері автоматизації процесів управління підприємствами, дозволить суттєво підвищити якість процесів планування та обліку, підвищити ефективність інвестиційних і ремонтних процесів ГТС.

SAP S/4 HANA – це ефективна ERP-система нового покоління для управління ресурсами підприємства, створена на базі передової in-memory платформи SAP HANA. Вона дозволяє збільшити швидкість роботи корпоративної інформаційної системи і процедур планування, оптимізувати процеси управління, надати новий рівень аналітики та звітності в режимі реального часу, знизити фінансові та податкові ризики, скоротити витрати на фінансовий аудит і трудовитрати користувачів.

У результаті впровадження SAP S/4 HANA буде оновлено та автоматизовано відповідно до сучасних світових практик більш ніж 300 бізнес-процесів компанії. Заміщення поточної SAP ERP на  SAP S/4 HANA завершиться на початку 2022 року запуском всіх операційних процесів обліку.

З липня 2021 року в системі SAP S/4 HANA вже проходить планування виробничої програми на наступний рік. Це дозволить перенести задачі планування ремонтів, а також капітальних інвестицій вже в нову систему. Після виробничої програми в SAP S/4 HANA буде сформований фінплан компанії, план закупівель та основні бюджети на 2022 рік. Відповідно до Плану розвитку ГТС інвестиції направлятимуться виключно в ті об’єкти, які використовуватимуться і за умови суттєвого скорочення транзиту, а основні заходи будуть спрямовані на оптимізацію відповідно до наявних та прогнозованих обсягів транспортування.

«Оператор ГТС України продовжує програму планомірного підвищення ефективності своїх виробничих та бізнес процесів. Перехід на SAP S/4 HANA – це стратегічна задача нашої компанії. Впровадження цієї системи дозволить вивести процеси виробничого планування та обліку на якісно новий рівень. Це великий виклик для компанії, який передбачає не тільки зміну цифрової платформи, але і критичний перегляд повсякденних практик, організації процесів і кроссфункціонального взаємодії, – зазначив генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон. – Ми постійно працюємо над підвищенням ефективності та надійності роботи української ГТС, максимально ефективним використанням інвестиційних коштів. SAP S/4 HANA – це дійсно той інструмент, який стане базисом і підтримкою всіх подальших ініціатив компанії в цьому напрямку».

Запис ОГТСУ підвищує ефективність процесів завдяки системі управління підприємством SAP S/4HANA спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape whirs by,
Numbers flash in rapid fire,
Traders shout and buy.

- Fin.Org.UA

Новини

08:50 - московіяни вдарили по цивільних підприємствах у Глухові на Сумщині
08:30 - Україна та Ізраїль: чи може безпека стати двигуном зростання економіки
08:00 - "Залишковий ресурс – нуль років". Що буде з мостом Патона в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.03.2026
00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:12 - Швеція спрямувала додатково понад 56 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ


Більше новин