За липень Укрзалізниця перевезла близько 3,2 млн пасажирів у далекому сполученні

02.08.2021 18:06 | Міністерство інфраструктури України

2 Серпня 2021, 16:19Укрзалізниця пришвидшує відновлення пасажиропотоку: за липень перевезено близько 3,2 млн пасажирів у далекому сполученні — 70 % від докарантинного рівня.
Темпи відновлення пасажиропотоку стабільно зростають: за результатами першого півріччя було відновлено 49 % від пасажиропотоку 2019 року, у червні цей показник досяг 63,4 % від доковідного рівня, а за результатами липня сягнув позначки у 70 % (причому останні тижні місяця — на рівні 72-73%). Це склало близько 3,2 млн пасажирів за місяць (проти 1,4 млн в червні).
Укрзалізниця продовжує відновлювати маршрути, які були скасовані на час карантинних обмежень, та запускати нові рейси. Станом на липень 2021 року відновлено 77 % від пікової кількості потягів у порівнянні з 2019 роком — зараз курсує 100 потягів (порівняно зі 129 потягами у 2019 році та лише 68 потягами у 2020 році).
Нагадаємо, що Укрзалізниця перевезла 9,5 мільйонів пасажирів у далекому сполученні за перше півріччя 2021 року.



Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and reward dance,
A delicate balance,
Traders walk the tightrope.

- Fin.Org.UA

Новини

17:42 - Ціни на пропан у Європі сягнули чотирирічного максимуму – ЗМІ
17:35 - Українські miltech-інвестиції зросли майже у 20 разів за два роки
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 19 березня
17:13 - Чехія готова інвестувати в трубопровід "Дружба"
17:12 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану
16:30 - Що чекає на світову платіжну індустрію у 2026 році
16:22 - Нафта подорожчала до понад 108 доларів за барель
16:20 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:19 - До уваги платників податків!
16:17 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
16:16 - "Жити ні на що": Будівельникам, які працюють в Маріуполі, перестали платити зарплати
16:12 - Надміру та/або помилково сплачені суми єдиного внеску: способи подання заяви про повернення
16:11 - Відчуження фізичною особою об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості: чи повідомляти контролюючий орган?
16:10 - Яка передбачена відповідальність за нестворення (несвоєчасне створення) або незберігання фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів), створених РРО або ПРРО в електронній формі?
16:09 - З ФОПом на єдиному податку розраховувались картою в магазині або в інтернет-магазині з видачею фіскального (касового) чеку: визначення доходу
16:08 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
16:07 - Чи може податковий агент подати уточнюючий Розрахунок за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів)?
16:05 - Фізична особа здійснила майновий внесок до статутного капіталу юридичної особи у вигляді земельної ділянки несільськогосподарського призначення: що з доходом?
15:58 - Визначення дати, за якою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства про прийняте рішення щодо незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
15:57 - Для отримання довідки про статус податкового резидента застосовуйте зручний цифровий ресурс – Електронний кабінет
15:56 - Де можна переглянути реквізити рахунків для сплати єдиного внеску?
15:55 - Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, подають звітність за оновленими формами
15:52 - Дефенс Сіті – спеціальний правовий режим
15:50 - Чи включаються до складу доходу ЮО – платника ЄП третьої групи суми грошових коштів або матеріальних цінностей, внесені ФО – учасником як додатковий капітал без зміни розміру статутного капіталу?
15:48 - До загального фонду держбюджету за спеціальне використання води платники Дніпропетровщини спрямували понад 24,5 млн грн рентної плати
15:47 - Понад 83 тисячі РРО/ПРРО зареєстровано на Дніпропетровщині
15:42 - Будівництво без сплати податків: БЕБ вручило підозру ексдиректору компанії


Більше новин