Уряд схвалив цілі кліматичної політики України до 2030 року

30.07.2021 21:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд схвалив Оновлений національний визначений внесок України до Паризької Угоди (НВВ2).
Відповідне рішення Кабінет Міністрів України прийняв з техніко-юридичними правками сьогодні, 30 липня. У документі закладена ціль – до 2030 року скоротити викиди парникових газів до рівня 35% порівняно з 1990 роком. Серед основних заходів досягнення такого показника в наступні 10 років: модернізація енергетичних та промислових підприємств;  розвиток відновлюваних джерел енергії;  заходи енергоефективності в усіх секторах економіки від виробництва, транспортування до споживання;  термомодернізація будівель; збільшення частки органічного сільського господарства та ресурсозберігаючих практик сільського господарства;  електрифікація та оновлення транспорту;  запровадження ієрархії управління відходами;  збільшення лісистості та реформа управління лісовим фондом. Стратегічні цілі щодо декарбонізації та послідовний підхід до їх досягнення є логічним продовженням євроінтеграційного курсу України. Реалізація документа позитивно позначиться на стані природних ресурсів, зокрема дозволить зменшити забруднення атмосферного повітря, водних об’єктів та земель. “Зміна клімату стала однією з найбільш гострих світових проблем.
Лише за останні кілька років в Україні і світі в рази збільшилась кількість аномальних погодних явищ, які призводять до загибелі людей та значних економічних втрат.
У такій ситуації сценарій нічого не робити є найнебезпечнішим.
Бездіяльність сьогодні може мати катастрофічні наслідки вже завтра.
У тому числі, у вигляді шалених економічних збитків, які в сотні разів перевищуватимуть обсяг коштів, потрібних для поступового скорочення викидів.
Тож Україна не залишиться осторонь трансформацій.
І визначення реальних цілей кліматичної політики та їх досягнення – єдиний правильний вихід”, - прокоментував  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.  За оцінками вчених, у наступні 10 років усі країни світу мають закласти основи для трансформації різних секторів економіки, аби зменшити викиди в атмосферу.
І Україна, як частина світової спільноти, теж є активним учасником боротьби з глобальним викликом. З аналітичним оглядом Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької Угоди можна ознайомитися за посиланням:  https://cutt.ly/qQiyIIA 

Додати коментар

Користувач:
email:





The market churns on,
A game of risk and reward,
Who will come out on top?

- Fin.Org.UA

Новини

12:00 - московіяни знищили склад морозива "Ласунка"
11:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:46 - У Мінцифри підтримали перенесення запуску "еАкцизу" на липень 2027 року
11:45 - Зупинка портів б’є по металургії сильніше, ніж на початку війни – GMK Center
11:32 - ДПС усунула технічні помилки під час приймання податкових розрахунків
11:26 - ДПС усунула технічні помилки під час приймання податкових розрахунків
11:20 - московія нищитиме водопостачання в Україні – Шмигаль
11:00 - Валюта в банках України продовжує зростати: актуальний курс на 4 серпня
10:52 - Леся Карнаух: За сім місяців цього року ДПС забезпечила понад 800 млрд грн надходжень до загального фонду держбюджету
10:47 - У семи областях через атаки московія частина споживачів залишилась без світла
10:30 - "Економічно недосяжні": уряд знизив мінімальні експортні ціни для аграріїв
10:20 - На Сумщині масштабне аварійне знеструмлення через атаки московія
10:04 - Нафта дорожчає на тлі невизначеності щодо переговорів між США та Іраном
09:03 - Захист директора CEO Club готує апеляцію щодо арешту
08:30 - Чому впіймати шахрая мало: Україні потрібне законодавство проти кол-центрів?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.08.2026
06:00 - "Ніхто навіть не може уявити, якою буде зима". Чи чекати українцям енергетичного колапсу?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих


Більше новин