2 серпня завершиться прийом оригіналів документів закладами вищої освіти на бакалаврат

30.07.2021 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У понеділок, 2 серпня, о 18:00 завершиться прийом оригіналів документів закладами вищої освіти від вступників на бакалавра чи наскрізного магістра. Саме до цього часу необхідно або привезти документи, або ж надіслати поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на сканкопії КЕП вступника.
У такому разі надання оригіналів необхідних документів (якщо відправка ел.
поштою) та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання. Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.
Вступники, які претендують на переведення, мають подати підтверджуючі  документи до 11 серпня.  Нагадаємо, до 13 серпня працює гаряча лінія МОН щодо вступу – 0 (800) 50 45 70 (пн-чт: 09:00-17:00, пт.: 09:00-16:00).
Прийом звернень громадян також здійснюється за електронною поштою vstup2021@mon.gov.ua та за допомогою чатбота на сайті МОН.
Отримати консультацію через сервіс можна з понеділка до четверга з 09:00 до 18:00 та в п’ятницю з 09:00 до 16:45.  Особистий прийом громадян за адресою: м.
Київ, бул.
Шевченка, буд.16, к.
401. Нагадуємо, 28 липня в електронних кабінетах на сайті vstup.edbo.gov.ua з"явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти.
Загалом їх отримали 64 тис.
976 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування).
Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market forces move
Creating endless ripples
Capital's flow.

- Fin.Org.UA

Новини

11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?
11:18 - Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості
11:17 - ПРРО – комфортне програмне рішення від ДПС
11:14 - Майже 473,0 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників
11:13 - Податок на прибуток: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 408,8 млн гривень
11:12 - Надходження акцизного податку з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 69 відсотків
11:11 - Дніпропетровщина: фактична перевірка суб’єкта господарювання, який здійснює торгівлю будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами
11:10 - На Дніпропетровщині тривають заходи щодо боротьби з нелегальним обігом пального
11:08 - еАкциз: бізнес уже може протестувати систему до її обов’язкового запуску
11:07 - «Податок на Google»: понад 8,9 млрд грн ПДВ за І півріччя
10:45 - Російські удари спричинили нові знеструмлення у 4 областях
10:15 - Іран заявив про вибухи на двох нафтових танкерах в Ормузькій протоці
09:40 - Нафта відреагувала на розширення ударів США та Ірану
09:05 - Вранці окупанти вдарили ракетою по Одесі: постраждала інфраструктура
08:30 - Коли лусне бульбашка
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.07.2026
06:00 - Нафтова наддержава стала в чергу по бензин до Індії. Чи допоможе це московія?
18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу


Більше новин