Міненерго: За результатами моніторингу, у 2020 році газотранспортна система України довела свою ефективність

30.07.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Підготовлений Міненерго звіт за результатами проведення моніторингу безпеки постачання природного газу у 2020 році показав ефективність роботи системи.
Результати свідчать про достатність запасів газу, надійність об’єктів і споруд ПСГ для сталого проходження осінньо-зимового періоду та безперебійного постачання газу споживачам. Так, минулий осінньо-зимовий період засвідчив здатність газотранспортної системи України, повністю покривати загальні потреби України з джерел видобування, імпорту та відбору природного газу з газосховищ, зокрема, у період пікового споживання природного газу.
Протягом 2020 року найбільшим піковим періодом, коли спостерігався найвищий попит на природний газ, був тридцятиденний період з 2 січня по 31 січня.  Основним джерелом природного газу, який застосовувався для покриття пікових періодів, був газ з підземних сховищ.
Навіть у найбільш холодний період обсяги активного газу повністю забезпечили необхідний рівень відбору. За даними моніторингу, за рахунок власного видобування природного газу споживання покривалося на 65% (у 2019 році – 69%).
У 2020 році видобування природного газу в Україні становило 20,23 млрд куб.
м, при цьому загальне споживання природного газу становило 30,89 млрд куб.
м. Загальний обсяг імпортованого природного газу у 2020 році становив 15,84 млрд куб.
м.
Загалом для потреб України надходження природного газу за рахунок власного видобутку та імпорту склало 36,1 млрд куб.
м. Важливим чинником забезпечення енергетичної безпеки стала диверсифікація джерел постачання природнього газу до України.
Так України протягом 2020 року не надходив імпортований природний газ для споживачів з території РФ.
З країн Європи постачання газу  склало у 2020 - році 15,8 млрд куб м газу (2019 р.
– 14.2 млрд куб.
м), що становить 100,0% загального імпортованого природного газу. Результати моніторингу безпеки постачання природного газу стануть основою для щорічного оновлення Правил про безпеку постачання природного газу та Національного плану дій, що затверджені наказами Міненерго. Звіт за 2020 рік за результатами проведення моніторингу безпеки постачання природного газу можна переглянути за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - В Україні зменшився попит на нові автобуси: найгірший показник за останні 10 років
08:30 - Як залучити команду до розвитку бізнесу
08:00 - Видавництво без ілюзій: як робити книжковий бізнес під час війни
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:12 - Денис Шмигаль: Держава посилить контроль за справедливістю розподілу електроенергії для споживачів
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 лютого: у Медведчука відібрали ліс, "Нафтогаз" знову атакували, Zara йде
20:24 - В МВФ прокоментували стан долара
19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:30 - «Доступні кредити 5–7–9%»: за шість років дії програми бізнес залучив понад 471 млрд грн
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС
16:58 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 10 лютого
16:52 - ФДМУ за 42 мільйони гривень продав завод "Коломиясільмаш"
16:40 - Друг Трампа запустить філію свого правого телеканалу в Україні
16:30 - Світові тренди книговидавничого ринку та їх вплив на Україну
16:15 - Ворожі дрони атакував бригаду ДТЕК на Дніпропетровщині
16:06 - Світовий попит на електроенергію щороку зростатиме: Китай - ключовий драйвер
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:55 - У Херсоні воду подають з перебоями через значні пошкодження мереж
15:45 - Японські акції стрімко зростають після тотальної перемоги правлячої партії на виборах


Більше новин