НАТО посилить підтримку України з питань фізичної реабілітації військовослужбовців-учасників бойових дій в рамках Трастового Фонду НАТО

23.07.2021 17:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

22 липня 2021 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики Віталія Музиченка відбулося чергове засідання Координаційної ради Трастового Фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції (далі ТФ НАТО) у форматі відеоконференції. У засіданні взяли участь Керівник Офісу Трастових фондів НАТО Агенції НАТО з підтримки та постачання Мерай Оздемір, Керівник Проекту ТФ НАТО з Медичної реабілітації Йоніда Пепа, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Офісу Президента України, представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ та МОН. Мерай Оздемір та Йоніда Пепа поінформували про результати зустрічі за участю представників Місії України при НАТО з провідною країною (Республіка Болгарія), яка відбулася напередодні у місті Брюсель, щодо перспектив продовження реалізації проекту ТФ НАТО.
Зокрема, було повідомлено, що тривають переговори щодо підписання Додаткової угоди 5 між Республікою Болгарія та Агенцією НАТО з підтримки та постачання для проекту Трастового Фонду НАТО в Україні в галузі медичної реабілітації. На засіданні відбулось обговорення проектних пропозицій від Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ, МОН та Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій щодо: подовження терміну реалізації проекту ,,Професійна підготовка і навчання фахівців з протезування / ортезування в Україні’’, в результаті якої буде підготовлено фахівців відповідно до міжнародно-визнаних стандартів ISPO Категорії ІІ, які зможуть виготовляти протезні вироби за новітніми технологіями; закупівлі медичного обладнання для закладів з лікування (реабілітації) ветеранів, підвідомчих Міноборони, МВС, Мінветеранів, МОЗ; професійної підготовки (підвищення кваліфікації) та обміну досвідом медичного персоналу. Також було розглянуто дві нові ініціативи щодо надання допомоги у придбанні реабілітаційного обладнання для медичної, фізичної та психологічної реабілітації в державні реабілітаційні установи ,,Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю ,,Донбас’’ та ,,Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю ,,Галичина’’. Всі ці зусилля спрямовані на сприяння розбудові в Україні сфери медичної реабілітації, зокрема забезпечення місцевих медичних центрів засобами надання реабілітаційних послуг, розвиток системи реабілітації, протезування за новітніми технологіями для людей з фізичними вадами, постраждалих від війни. Представники Офісу Трастових фондів НАТО Агенції НАТО з підтримки та постачання висловили задоволення роботою Трастового фонду в Україні та запевнили у подальшій підтримці сфери медичної реабілітації українських військовослужбовців, поранених в операції об’єднаних сил.

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу
17:35 - На тлі ажіотажу у Великобританії "лягла" система моніторингу цін на пальне
17:31 - Інтерес покупців до російської нафти в Азії зростає, але ціни залишаються низькими
17:26 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за лютий 2026 р.
17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:07 - Ключові рішення НКЦПФР від 04.03.2026
17:05 - В Україні обсяг ринку землі сягнув мільйона гектарів: яка вартість
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій


Більше новин