Госгеонедр выставила на аукцион 5 участков для добычи нефти и газа

23.07.2021 17:00 | Укррудпром

16:50 23 июля 2021 года

Государственная служба геологии и недр объявила тринадцатый электронный аукцион в 2021 году, на который вынесла пять углеводородных участков недр. Как сообщает пресс-служба ведомства, объекты находятся в Полтавской, Сумской, Ивано-Франковской и Львовской областях.

Аукционы по продаже указанных участков назначены на 10 октября.

Участки предлагаются для геологического изучения нефтегазоносных недр, опытно-промышленной разработки с последующей добычей нефти и газа. Общая стартовая стоимость всех лотов составляет около 209,8 млн грн.

Кроме стоимости за лот, победитель торгов должен также приобрести геологическую информацию объектов, общая стоимость ее составляет 21,3 млн грн (с НДС).

В частности, на продажу через электронные аукционы в системе Prozorro выставлены следующие участки:

Юго-Русановская площадь (стартовая стоимость — 92,5 млн грн, стоимость геологической информации — 10,47 млн грн); Жуковская площадь (5,31 млн и 2,17 млн грн соответственно); Площадь Китван (1,92 млн и 0,28 млн грн); Решетиловская площадь (2,23 млн и 3,8 млн грн); Тыновское месторождение (107,86 млн и 4,26 млн грн соответственно).

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

13:27 - Чи включається до податкової декларації про майновий стан і доходи сума поворотної фінансової допомоги, що надається фізичній особі юридичною особою – нерезидентом на термін більше одного року?
13:15 - Прийняття рішення особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, про припинення діяльності як платника єдиного внеску: як знятись з обліку в контролюючому органі?
13:14 - До уваги неприбуткових організацій!
13:12 - Про звільнення від оподаткування або застосування зменшеної ставки податку на прибуток для нерезидента за певних умов
13:11 - Постачання брухту чорних/кольорових металів, що утворилися внаслідок розібрання (демонтажу) основних фондів (для здійснення такої операції товари та послуги не придбавалися): що у звітності з ПДВ?
13:10 - До уваги платників акцизного податку!
13:09 - Платникам ПДВ про розрахунок частки використання товарів/послуг за певних умов
13:07 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
13:06 - У разі працевлаштування осіб з інвалідністю, роботодавець має преференції щодо сплати єдиного внеску
13:05 - Закон України № 4835: щодо справляння військового збору
13:04 - Деклараційна кампанія 2026: задекларувати доходи допоможе застосунок «Моя податкова»
12:47 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млн грн туристичного збору
12:45 - Рух через Ормуз завмер після того, як США захопили судно Ірана
12:44 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля поповнили загальний фонд державного бюджету на понад 47,4 млн гривень
12:42 - Дніпропетровщина: за підсумками першого кварталу надходження єдиного податку від ФОПів перевищили 1,5 млрд гривень
12:40 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:39 - У Дніпрі податківці вийшли на автомайданчики, щоб нагадати бізнесу про чеки та податки
12:36 - Податківці Дніпропетровщини посилюють обізнаність надрокористувачів: у центрі уваги – рентна плата
12:35 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:34 - Податкова пільга для осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю: як скористатися
12:32 - Електронні ключі від ДПС: понад 238 тис. сертифікатів видали у першому кварталі
12:30 - ДПС: ризико-орієнтований контроль та аналітика посилюють прозорість паливно-енергетичного ринку
12:30 - Кому заважає моніторинг азартних ігор
12:29 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
12:17 - Ворог масовано обстріляв залізницю на Харківщині: є суттєві пошкодження
11:40 - В Україні знов дорожчає морква: яка її ціна
11:36 - У "Лісів України" хочуть відсудити рекордну суму збитків за вирубку в нацпарку
11:35 - Ощадбанк розвиватиме преміальний lifestyle-сервіс разом із Finline
11:29 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
11:27 - Тренінг з платниками Синельниківщини стосовно Деклараційної кампанії 2026


Більше новин