Из-за отмены перевода часов Рада планирует разрешить Украине жить по разным рабочим графикам

09.03.2021 10:24 | Укррудпром

09:50 09 марта 2021 года

В связи с планами отменить перевод часов на летнее и зимнее время Верховная Рада планирует предоставить органам местного самоуправления возможность по своему усмотрению самостоятельно “сдвигать” начало и окончание рабочего дня.  Об этом в эфире Украина 24 заявил первый вице-спикер парламента Руслан Стефанчук.

Правки в принятый в первом чтении законопроект №4201 планируют внести до вынесения на второе чтение. По словам Стефанчука, речь идет об особенностях формирования графика рабочего дня в регионах. Однако при этом по всей территории Украины будет действовать единое время — киевское.

“Но между первым и вторым чтением, я думаю, появится норма, мы будем ее инициировать, что органы местного самоуправления в случае необходимости могут устанавливать не региональное время, а особенности начала рабочего дня”, — сказал Стефанчук.

По его словам, это позволит местным властям формировать свое начало рабочего дня в той или иной области.

“Если они видят, что какой-то разрыв во времени есть, то они, не отменяя киевское время, могут установить, что работа в определенном регионе будет, например, на полчаса позже или раньше начинаться. Но это никоим образом не повлияет на единое киевское время по всей территории Украины”, — заявил Стефанчук. 

Напомним, Рада поддержала отмену перевода часов в Украине на летнее время 3 марта.

Додати коментар

Користувач:
email:





London financial
Services remain competitive
Global powerhouse

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.02.2026
14:25 - На Одещині без світла залишаються 99 тисяч споживачів внаслідок атаки
14:20 - Судитимуть фермера у справі про нелегальний тютюновий бізнес на 30 мільйонів
14:15 - НБУ проаналізував платіжні операції українців за 2025 рік
13:45 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:40 - Марно витрачені 3,6 мільйона гривень на роторну парковку: експосадовцю КМДА вручили підозру
13:38 - Польська Orlen планує збільшити постачання газу в Україну на 40%
13:30 - У 2025 році за сумами переважали кредитові перекази бізнесу, а за кількістю – населення
13:30 - Імпорт "розкішних" авто в Україну зменшився втричі за рік
13:00 - Навчання та грант для малих агробізнесів: відкрито набір на проєкт SEED 5.0
13:00 - Утеплитися в холодний сезон: де купувати зарядні станції, обігрівачі та одяг без переплат
12:57 - У московії почалися банкрутства нафтових компаній через обвал цін на нафту
12:50 - Ціни на нафту стабілізувались після зниження
12:30 - Як ecommerce прогнозує дії клієнтів
12:16 - Біженці з України швидше за інших знаходять роботу у Німеччині
12:10 - "Нова пошта" запрацювала в США
11:58 - ФОПи – платники єдиного податку (1 – 3 група) мають можливість звітувати за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
11:57 - Про скасування нарахування єдиного податку, якщо ФОП першої – другої групи вирішила скористатися правом не сплачувати єдиний податок
11:56 - В які терміни самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір з допомоги по тимчасовій непрацездатності, яку отримує від ПФУ?
11:54 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
11:53 - Щодо звільнення від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка перебуває у трудових відносинах та оформила лікарняний по вагітності і пологах
11:52 - У разі закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування у період дії воєнного стану, такий дозвіл вважається автоматично продовженим
11:51 - Як і на підставі яких критеріїв визначається, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
11:50 - Мікроганти на створення або розвиток власного бізнесу: за якою ознакою доходу відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
11:48 - Фізична особа отримала дохід від продажу іншій фізичні особі вантажного автомобіля: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:46 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
11:46 - Надсилання електронних документів: порядок отримання першої та другої квитанцій
11:44 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
11:44 - Змінено строки подання Податкових розрахунків для ФОПів
11:43 - Податковий календар на 19 лютого 2026 року


Більше новин