МЗС України запустило проект про жінок в дипломатії #ДипломаткиБезКраваток

08.03.2021 12:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Проект складається з коротких відеороликів, у яких дипломатки керівного рівня МЗС України відверто говорять про професію, жіноче лідерство і мотивацію рухатися вперед.
Відео публікуватиметься на фейсбук-сторінці Міністерства. “Дипломатія - це не чоловічий світ, як вважалося раніше, а МЗС України нині - це реальні обличчя і людські історії, а також місце, де жінки можуть реалізувати себе.
Цим проектом ми хочемо показати справжнє жіноче обличчя українського МЗС і мотивувати жінок будувати кар’єру в дипломатії”, - прокоментувала проект перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова. У відео українські дипломатки - пані посли, директорки департаментів, начальниці відділів та служб - говоритимуть у форматі монологу про:  вирішальне у виборі професії, значимі для них історії з дипломатичного життя;  баланс між особистим та дипломатичним життям; жіноче лідерство в дипломатії і чи повинно бути більше жінок в МЗС; персональний антистрес та натхнення;  свої рецепти успіху. Наразі вже опублікований промо ролик проекту.
Найближчими тижнями своїми думками поділяться перша заступниця міністра Еміне Джапарова, пані посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко, директорка Департаменту комунікацій та публічної дипломатії Алла Польова, пані посол України у Фінляндії Ольга Діброва, директорка Департаменту міжнародного права Оксана Золотарьова, а також інші успішні українські дипломатки, керівниця патронатної служби Ольга Аксьонова.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Fortunes made or lost each day
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:10 - Яка частина зарплати йде на оренду квартири у містах України – дослідження
15:40 - Пільгове житло для ВПО: Мінрозвитку повідомило про розширення програми
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.04.2026
15:25 - Центральна Азія скуповує російське пальне попри заборону російської влади – ЗМІ
15:10 - ФК "Шахтар" оштрафували на понад 5 мільйонів за незаконну рекламу азартних ігор
15:02 - У Раді розповіли про плани оновлення "хрущовок"
15:00 - Виноробство на шляху до ЄС: держава і бізнес узгоджують нові правила
14:25 - У Мінфіні розповіли, коли Україна зможе отримати гроші від МВФ
14:00 - Від гуманітарної підтримки до довгострокових рішень: Україна розвиває аграрне партнерство з Ганою
13:57 - Прокуратура та БЕБ блокували схему ухилення від сплати антидемпінгового мита
13:55 - В Одесі викрили канал постачання та збуту фальшивих доларів: організаторам загрожує до 10 років арешту
13:45 - "Газпром" продовжує постачати СПГ в Китай, незважаючи на санкції – Reuters
13:25 - Bolt фінансово простимулює відповідальну поведінку самокатників
13:00 - Метеостанції для агробізнесу: як дані з поля знижують витрати і прискорюють рішення фермерів
12:50 - Блокада США може змусити Іран різати видобуток нафти вже за два тижні
12:37 - Фінансова грамотність та захист інвесторів: канадський регулятор провів вебінари для працівників НКЦПФР
12:30 - Культура боргу в Україні і світі
12:25 - В Україні компанії з польськими власниками збільшили дохід на 20% за рік
11:50 - Банки України показали новий курс валют після рекорду офіційного євро
11:30 - Ексміністра енергетики Галущенка залишили під вартою ще на два місяці


Більше новин