З 8 березня на території Закарпатської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки, - рішення Комісії ТЕБ та НС

06.03.2021 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р.
червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено на території Закарпатської області.
Дане рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 6 березня. «Третій день поспіль в Закарпатській області є перевищення встановлених постановою Кабінету Міністрів індикаторів.
Зокрема, щодо рівня  госпіталізації понад 60 на 100 тисяч населення.
В області маємо впродовж 3-х днів 90, 92 і 94 випадки госпіталізації на 100 тисяч населення.
Також маємо великий коефіцієнт інфікування.
Крім того, завантаженість ліжок з киснем понад 65%.
 Це все дає підстави встановити на території області червоний рівень», - зазначив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. За результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р.
червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області.
Відповідно до постанови № 104 від 17 лютого 2021 р.
будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для зазначеного рівня епідемічної небезпеки. Голові Закарпатської облдержадміністрації доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, а крім того, проаналізувати причини зростання захворюваності в області та в разі необхідності прийняти відповідні кадрові рішення. Віктор Ляшко також підкреслив, що Закарпатська область – одна з небагатьох областей, які не виконали доручення Уряду та Комісії ТЕБ та НС та не забезпечила 80% перепрофільованих ліжок під COVID з централізованим постачанням кисню, або кисневими концентратами.
Сьогодні в регіоні цей показник 66 %.
Також менші необхідних показників в Івано-Франківській області  – 74%, Одеській – 70%, Рівненській – 72%, Чернівецькій – 78% та в Києві – 78%. Саме тому Комісія ТЕБ та НС доручила головам Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Чернівецької обласних та Київської міської держадміністрацій вжити невідкладних заходів щодо забезпечення подачею кисню не менше 80 відсотків ліжкового фонду, відведеного для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 та про результати поінформувати Кабінет Міністрів в тижневий термін. Слід зазначити, що за словами Віктора Ляшка, ситуація в Києві відповідає показникам для помаранчевої зони і наразі причин переведення столицю в червону зону немає. Нагадаємо, що з 26 лютого на Івано-Франківщині діє червоний рівень епідемічної небезпеки, з 1 березня на території Чернівецької області, а з 3 березня на території Житомирської області.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капіталіст
Вмигає дивом в кишені
Наче твердіння

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Правило "Болар" працює на пацієнтів, економіку та експорт
16:10 - Суди закривають більшість справ корупціонерів, яких виявило НАЗК – ЗМІ
16:10 - Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на 2,5 мільйона гривень
15:40 - ВВП України продовжив зростання після спаду на початку року: як змінився у травні
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.06.2026
15:25 - Ринок безалкогольних напоїв зростає: хто отримує найбільші доходи
15:17 - До АТ “УКРПОШТА” застосовано заходи впливу
14:50 - московія може почати імпортувати та субсидувати пальне після втрати 25% виробництва – ЗМІ
14:35 - Окупаційна влада Криму зізналася, що не знає, коли паливо буде у продажу
14:21 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
14:00 - Фріланс — що це таке, як стати фрілансером і почати заробляти в 2026 році в Україні
13:58 - Зерно за "Шахеди": правоохоронці розслідують постачання українського ячменю до Ірану
13:40 - Десятки мільйонів гривень соцвиплат родичам: правоохоронці викрили махінації у Дрогобицькій РДА
13:05 - На Львівщині ексдепутату повідомили про підозру у оборудках з комунальним майном
13:00 - MG посилює позиції в Україні: нові моделі, технології та користувацькі можливості
12:55 - "Повна херня". НБУ вимагає звільнення керівника "Укрпошти" Смілянського
12:45 - Смілянський пригрозив Пишному судами й порадив не рухати активи
12:35 - ЄБРР надає Києву 150 мільйонів євро на модернізацію метрополітену
12:30 - Ринок землі набирає обертів: ціни, регіони та тренди 2026 року
12:25 - Смілянський відреагував на рішення НБУ про його звільнення
12:10 - Після ударів московія знеструмлені споживачі у п’яти областях
11:50 - Суд заарештував квартиру та машиномісце Кулеби
11:48 - Безбар’єрність комунікацій: адміністративні та електронні послуги орієнтовані на комфорт платників податків
11:45 - Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей
11:43 - До уваги платників акцизного податку!
11:42 - Які ставки ПСП застосовуються до заробітної плати особи з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю?
11:41 - Додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: як заповнюється поле «Код нерезидента в країні резиденції» у разі відсутності інформації про код нерезидента?
11:40 - Довідка про реєстрацію особи громадянином України – дитини, яка народилась за кордоном, батьками – громадянами України подається за наявності такого документа
11:40 - Посадовця "Київзеленбуду" підозрюють у приховуванні майна на мільйони гривень
11:39 - Окремі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010 не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування і платник не планує їх здійснювати: чи можна у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначити такий код виду діяльності?


Більше новин