Марина Лазебна відкрила пілотний проект «Почуй мене»

05.03.2021 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Марина Лазебна відкрила пілотний проект Міністерства соціальної політики «Почуй мене», який забезпечує можливість для людей з порушеннями слуху користуватись послугами сурдоперекладача в режимі онлайн під час звернень.
Відкриття проекту відбулось за участі Першої Леді Олени Зеленської, Надзвичайного і Повноважного Посла Канади Лариси Ґаладзи, Надзвичайного і Повноважного Посла Федератовної Республіки Німеччина Анки Фельдгузен, керівниці проекту ПРООН «Права людини для України», в.
о.
голови Офісу Ради Європи Олени Литвиненко, керівниці проекту Ради Європи Сюзанни Мнацаканян. Майже два мільйони наших громадян мають порушення слуху.
Як свідчать дослідження, внаслідок багатьох факторів, у тому числі, техногенних, їх кількість постійно зростає.
І, якщо раніше порушення слуху найчастіше були вродженими, то зараз суттєво зростає частка порушень, набутих у дорослому віці.
Вже сьогодні близько 400 тисяч українців спілкуються жестовою мовою. Під час звернень до Мінсоцполітики вони за допомогою спеціального застосунку на сайті Міністерства зможуть користуватись послугами сурдоперекладача в режимі онлайн і отримувати відповіді на свої запити у вигляді відеолиста.
Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39. «Багато людей з порушеннями слуху думають не словами, а образами, тож їм інколи важко сприймати текстові повідомлення.
Лише уявіть, що з такими бар’єрами в спілкуванні вони стикаються під час більшості необхідних звернень: до органів влади, соціального захисту, лікарень.
Можливість користуватись послугами сурдоперекладача в дистанційному режимі та отримати відеовідповідь, передбачені пілотом, значно спростять їх комунікацію з державою з питань соціального захисту, соціальних послуг та необхідної допомоги.
Але це лише перший крок.
Надалі за результатами пілотного проекту ми надамо рекомендації, як поширити новий досвід комунікацій на інші державні установи, органи соціального захисту населення.
Наше завдання – забезпечити, щоб кожна людина була почута та мала всі можливості для активної участі у суспільному житті та власної реалізації», - зазначила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна. За словами Олени Зеленської, «зроблена велика робота, помітна синергія органів влади і громадських організацій.
Сьогодні я впевнилася, що рух безбар’єрності дійсно існує і сподіваюся, що цей сервіс для людей буде зручним у користуванні». Міністр також анонсувала низку заходів, які реалізовує Мінсоцполітики, спрямованих на створення дружнього інклюзивного середовища для людей з порушеннями слуху, здобуття ними якісної освіти та гідної роботи. Пілотний проект «Почуй мене» реалізується Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність».

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ризики –
Щоденні випробування
Для інвесторів

- Fin.Org.UA

Новини

12:45 - АЗС масово підвищили ціни на бензин – ЗМІ
12:35 - БЕБ викрило оптовика на ухиленні від сплати 15 мільйонів гривень ПДВ
12:30 - Гра в інвестора
12:25 - Від 2 до 9 років: скільки часу українцям треба відкладати кошти на купівлю квартири
12:07 - Уряд створив корупційний механізм для будівельних закупівель – TI Ukraine
11:55 - Свириденко представила нову економічну стратегію України на 15 років
11:32 - Масштабна спецоперація: в Нацполі викрили схему прикриття "порноофісів"
11:25 - "Десятки тисяч родин без світла": росіяни атакували об’єкт ДТЕК на Одещині
11:23 - Чи може ФОП бути платником єдиного податку другої групи, якщо надає послуги фізичній особі, а оплата вартості послуг здійснюється юридичною особою, яка не є платником єдиного податку?
11:05 - Через ворожі атаки є знеструмлені споживачі в шести областях
10:52 - Порядок обчислення сум податку на нерухоме майно для фізичної особи у разі зміни власника об’єкта оподаткування протягом року
10:51 - Які одиниці обліку пального та спирту етилового використовуються в CЕАРП та СЕ?
10:50 - Контролюючий орган не надіслав (не вручив) ППР у встановлені строки: чи притягуються фізична особа до відповідальності за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання з плати за землю?
10:49 - Юридична особа утворена відповідно до законодавства іноземної держави: підстави для взяття на облік у контролюючому органі за основним місцем обліку відокремленого підрозділу
10:48 - Суб’єкти господарювання уклали договір зберігання майна без права зберігача використовувати майно у господарській діяльності: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
10:46 - Яким чином здійснюється облік готівки у вигляді благодійних внесків, які збирає благодійна організація?
10:45 - Який документ надається платнику контролюючим органом для підтвердження скасування (відкликання) ППР про сплату податку на нерухоме майно?
10:44 - ФОП на загальній системі оподаткування є посередником за договорами комісії: як формуються доходи та витрати?
10:42 - Витрати понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року: чи є право на податкову знижку?
10:41 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО стипендія, яка виплачується докторантам?
10:37 - До уваги платників ПДВ!
10:36 - В які строки надсилається податкова вимога та які відомості вона повинна містити?
10:35 - Товари або послуги придбаваються у неплатника ПДВ: що у таблиці даних платника податку?
10:33 - Від платників Дніпропетровщини сплата частина чистого прибутку до загального фонду держбюджету зросла на 39,7 відсотка
10:32 - Дніпропетровщина: від юридичних осіб до місцевих бюджетів надійшло понад 13,2 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
10:31 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження від ФОПів – платників єдиного податку перевищили 2,1 млрд гривень
10:31 - Відкритий діалог із бізнесом: податкова служба Дніпропетровщини провела зустріч з представниками Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини
10:30 - Британія дозволила імпорт російського СПГ та пального з російської нафти – ЗМІ
10:29 - Продаж авто, пального, техніки без РРО та приховування готівки: понад 160 млн грн штрафів за результатами перевірок
10:26 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків до бюджету


Більше новин