Комісія при Мінрегіоні погодила проекти всіх областей, які будуть реалізовуватися за рахунок ДФРР у 2021 році

05.03.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під головуванням Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій, 4 березня відбулось друге засідання Комісії з відбору проектів, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. У засіданні взяли участь народні депутати України – представники Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, що представляють 6 парламентських фракцій і депутатських груп, які є членами Комісії.
Також на засіданні Комісії були присутні представники регіонів, зокрема голови та заступники голів обласних державних адміністрацій. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив: «Мінрегіон максимально ефективно виконує надважливу програму реалізації проектів коштом Державного фонду регіонального розвитку.
Адже це наша головна мета.
Немає жодних затримок з боку Міністерства.
Переходимо до наступного етапу – реалізації відібраних проектів». 18 лютого 2021 року відбулось перше засідання ДФРР.
Було затверджено проекти 19 областей та м.
Київ.
4 березня 2021 року Комісія затвердила решту проектів регіонів (Львівська, Житомирська, Хмельницька, Черкаська та Одеська області, а також окремі проекти на повний обсяг фінансування по Дніпропетровській, Чернігівській та Тернопільській областях).
Усі регіони мають сформовані та затверджені комплексні проекти, що передбачають будівництво та реконструкцію важливої соціальної інфраструктури у регіонах, щоб громадяни отримували якісні та доступні послуги, а також економічний розвиток регіонів. Рекомендовано включити до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України щодо фінансування у 2021 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку 221 проект з обсягом фінансування 3365,7 млн гривень.
На другому засіданні розглянуто та рекомендовано для включення до проекту розпорядження Уряду ще 60 проектів з обсягом фінансування 884 млн гривень. Отже, за результатами двох комісії буде розподілено 4249,7 млн гривень Державного фонду регіонального розвитку для фінансування майже трьох сотень проектів.
Комісія погодила всі проекти регіонального розвитку, до яких не було зауважень, та рекомендувала включити їх до проекту розпорядження КМУ щодо затвердження проектів, що фінансуватимуться у 2021 році коштом ДФРР. Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» Мінрегіону передбачено видатки Державного фонду регіонального розвитку в обсязі 4,5 млрд гривень.
Відповідно до вимог Порядку використання коштів ДФРР всі проекти, що фінансуються коштом цієї програми, відбираються регіонами на конкурсних засадах та формуються відповідно до рейтингових списків у межах технічних завдань, відповідно до яких проводили конкурс.

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 4 лютого: спецпенсії для українців до 45, Маск - найбагатша людина в історії
20:25 - Гетманцев: В Україні планують держпрограму іпотеки під 3% на 25 років на мільйон сімей
20:05 - Уряд московія готується до падіння експорту нафти до Індії на 30% та дефіциту бюджету
19:57 - В Україні 5 лютого відключення світла діятимуть усю добу
19:13 - "Vodafone Україна" оголосив новий викуп євробондів
19:00 - Стартував прийом заявок на оновлену «Власну справу» та «Гранти для ветеранів» у 2026 році
18:55 - Київ отримав від Франції 30 генераторів: де їх будуть використовувати
18:34 - Відновлення інфраструктури України: Кабмін схвалив нові 23 проєкти
17:56 - Нафтогазові доходи московії впали до мінімуму з 2020 року
17:50 - В Україні дорожчає один з овочів борщового набору
17:30 - Національний банк рекомендує використовувати в платіжних застосунках єдині назви для переказів між рахунками
17:17 - Збитки на солі для посипки доріг Києва: судитимуть комунальника
17:10 - Франція виділяє на підтримку енергетики України 150 генераторів та 71 мільйонів євро
16:53 - БО "100% Життя" Дніпровський регіон" отримала 75 000 євро від Purina BetterWithPets Prize
16:44 - Оновлено вимоги до організації системи внутрішнього контролю фінансових компаній
16:37 - Тіньовий ринок пального: торік податкова припинила дію 886 ліцензій
16:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 5 лютого
16:30 - Як покращити інвестування
16:30 - Через обстріл московія на об'єкті інфраструктури Дніпропетровщини сталась пожежа
16:10 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали банки на 13 мільйонів гривень
15:47 - Держстат повідомив про прискорення зростання економіки у IV кварталі 2025 року
15:40 - В Україні сертифікували машину розмінування з дистанційним керуванням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.02.2026
15:20 - Гнучкий графік: в яких професіях побільшало вакансій з цією умовою
15:03 - "Укрексімбанк" відклав закриття філій у двох обласних центрах
14:54 - ФДМУ виставив на приватизацію науково-дослідний інститут у Києві
14:45 - Ірландія виділяє додатково 25 мільйонів євро на відновлення українського енергосектору
14:40 - "Укрзалізниця" встановила пункт обігріву на вокзалі Перемишля
14:29 - Детінізація ринку техніки та електроніки: в ДПС розповіли наскільки зросли виторги та кількість фіскальних чеків
14:22 - "Укрнафта" суборендувала колишні заправки Shell: які умови


Більше новин